Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Neugodna suradnja...(Zupsi32)

Koji bezobrazluk😡 ..odvratnooo dno dnaaa
2019 05 15
Da, tagovi su joj ludilo, samo na tom body-u: Materijali: zara adidas majica asos body Tagovi: prodajem kupujem novo nike Da mi je znati kakve veze ima body sa nike i adidas ,:( I novo, a nošeno je
2019 05 15
Koja persona, za ne povjerovati. Što je slala HP ekspresom za toliku poštarinu? Pa ne vrši povrat i i dalje se blamira na najjače. A mogla se samo kulturno ispričati i riješiti problem.
2019 05 15
Nadam se da cete se uspjeti dogovoriti i da niste u gubitku, ali poslati body koji je 60 kn a uzeti 100 kn za njega plus 30 kn postarine pa prestrasno. U buduće saljite slike artikala u inbox koje zelite kupiti to je minut posla i osigurate se da ne dodje do ovakve situacije a i pogledajte cijene slanja za postu i tisak, ono sto ste vi narucili stane u S kutiju kojoj slanje iznosi 18 kn No kako vidimo korisnica je nekorektna i krsi pravila stranice te bi ju trebalo sankcionirati. Lijepo blok pa nek si misli da je najpametnija
2019 05 16
Uredu je, poslala mi je novce nazad pa cu joj poslat natrag body. Ne znam da li da obrisem temu sada ili ne?
2019 05 16
Tema neka ostane, nemojte je obrisati.
2019 05 16
Zasto bi brisali temu,ovako svi vide s kim imaju posla da nije bilo teme,nebi ni dobili povrat novca
2019 05 16
Uredu, hvala svima jos jednom nebi ovo uspjela bez vas i vasih savjeta ❤️
2019 05 16
Samo joj nakraju nemojte pozitivnu ostaviti. To nikako nije suradnja za palac gore već dolje. ili barem neutralna s opisom situacije. Da su novci vraćeni nakon teme na forumu.
2019 05 16
Jesam li nešto pomiješala ili je u naslovu teme prije stajao nick korisnice? Ako ste ga izbrisali, molim da ga vratite jer je ponašanje korisnice za svaku osudu i potrebno je upozoriti ostale korisnice na to. Dapače, u povratnoj bi trebao stajati link na ovu temu.
2019 05 16
Ostavila sam joj neutralnu, ali sam opisala situaciju i stavila sam link teme. > Ibidem: > Jesam li nešto pomiješala ili je u naslovu teme prije stajao nick korisnice? > Ako ste ga izbrisali, molim da ga vratite jer je ponašanje korisnice za svaku osudu i potrebno je upozoriti ostale korisnice na to. > Dapače, u povratnoj bi trebao stajati link na ovu temu.
2019 05 16
Šteta što se neutralne ne vide osim ako ne pročešljate sve povratne. Drago mi je što ste vratili nick u naslov. Isfrustriralo me koliko se trudila napraviti budalu od Vas. Nekako ne vjerujem da je ovo posljednje od Zupsi32 na forumu.
2019 05 16
> LadyLS: > 30 kn za poštarinu, svasta. Daaa to i meni najgore od svega..uzas
2019 05 16
bok,zna li netko sto je s ovim novim forama gdje cure tvrde da su uplatile,a evidentno nisu i nakon toga se ne javljaju ili izmišljaju razlog da je nesto bilo s bankom/karticom da bi na kraju odustale od kupnje?zar doista misle da će im netko poslati robicu bez provjere uplate? već treći put mi se desilo u mjesec i pol
2019 05 17
> closetofsaraya: > Uredu, hvala svima jos jednom nebi ovo uspjela bez vas i vasih savjeta ❤️ Ne znam što drugi misle o ovome, sad sam gledala vaše povratne i mislim da ste za ovu suradnju bez problema mogli ostaviti negativnu. Prije ste jednoj korisnici ostavili negativnu i to zbog toga što je tražila popust i uzela podatke, a kao prema nekom pravilu krpica za to se daje samo neutralna. A sad ste se u ovoj suradnji toliko natezali sa svime da ste otvorili i temu, a dali samo neutralnu. Kad već nemamo više opciju da se te neutralne vide, onda treba za ovakve slučajeve direktno ostaviti povratnu koja će se brojati, odnosno prije će ju vidjeti metko kada posjeti njen profil.
2019 05 18
Prethodni 1 2 3 4 Sljedeći