Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

IPl! kako zastititi tetovazu??

naime, pocela sam koristiti IPL.. negdje sam citala na krpicama da je korisno bijelom olovkom prekriti tetovazu i da se onda moze slobodno blicati preko tetovaze. To sam ucinila, opisat ne mogu koliko me i dalje pecka to podrucje gdje mi je tetovaza. Iza toga sam namazala arganovim uljem, ne znam jesam li pogrijesila ili ne.. po tetovazi imam bijele tockice i kao da mi je malo izblijedila.. s obzirom kad sam prvi put blicala, blicala sam bez olovke i nije me peklo.. sad me pece i jos ruznije tetovaza izgleda kako sam presla olovkom 😐
2019 05 20
> TihanaSpernjak: > naime, pocela sam koristiti IPL.. negdje sam citala na krpicama da je korisno bijelom olovkom prekriti tetovazu i da se onda moze slobodno blicati preko tetovaze. To sam ucinila, opisat ne mogu koliko me i dalje pecka to podrucje gdje mi je tetovaza. Iza toga sam namazala arganovim uljem, ne znam jesam li pogrijesila ili ne.. po tetovazi imam bijele tockice i kao da mi je malo izblijedila.. s obzirom kad sam prvi put blicala, blicala sam bez olovke i nije me peklo.. sad me pece i jos ruznije tetovaza izgleda kako sam presla olovkom 😐 U uputama barem pet puta kristalno jasno piše da se prije blicanja NE STAVLJAJU APSOLUTNO NIKAKVA SREDSTVA na kožu. Ne znam zašto vjerujete ljudima na internetu kad blebeću nebuloze, ako vam je proizvođač, koji je testirao uređaj glavom i bradom, napisao vrlo nedvosmislenu uputu? Ne prelazite to područje kad blicate, kratko i jasno. Ne. Tretirajte. Ga. I pravo je malo čudo da prvi put niste imali peckanje, ali ako je cilj izblijediti tetovažu, go for it.
2019 05 20
Preko tetovaže se ne blica, stavljali vi išta preko nje ili ne. Blicajte oko nje.
2019 05 20
Po internetu se pisalo da se sitniji madeži i sl. stvari mogu prekriti bijelom olovkom (to inače piše i na uputama mojeg uređaja, tako da se ne radi o lupetanju bezveze), ali to NE uključuje tetovaže! Inače se tetovaže i skidaju laserom, tako da je na taj način uništavate.
2019 05 25