Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ne javljanje nakon kupovine?

Druga tema - jedna krpičarka je kupila od mene stvari, poslala sam joj prije skoro 2 tjedna i uopce se nije javila od tada. Vec sam joj 2 puta poslala poruku je li dobila paket i je li sve bilo ok, makar pise da je posiljka urucena. Prijavljuje se uredno, takoder ima preko 100 povratnih, dakle nije prva suradnja. Je li ignoriranje postalo neko pravilo za koje ne znam? 🤔😁
2019 05 20
> Jessy2009: > Druga tema - jedna krpičarka je kupila od mene stvari, poslala sam joj prije skoro 2 tjedna i uopce se nije javila od tada. Vec sam joj 2 puta poslala poruku je li dobila paket i je li sve bilo ok, makar pise da je posiljka urucena. Prijavljuje se uredno, takoder ima preko 100 povratnih, dakle nije prva suradnja. > Je li ignoriranje postalo neko pravilo za koje ne znam? 🤔😁 Upravo sam maloprije o tome razmišjala.U zadnjih mjesec dana jako puno prodala i svaki puta napišem da sam poslala,javim šifru i kažem da se svakako čujemo kada stigne paket.Neznam stvarno u čemu je problem javiti da je stiglao paket i da je sve ok.U zadnje vrijeme od 5 suradnji 3 se uopće ne jave a svako malo su ulogirane.Po meni je to stvar opće kulture.Prestala sam pitati jel stiglo,sve oke....jednostavno smatram da sam svoje obavila do kraja kako treba-poslala,javila šifru i napomenula da se jave kada stigne paket.Za rukav neću vući nikoga.
2019 05 20
Nedavno je bila slicna tema pa je jedna korisnica rekla da se njoj neda javljati da je paket stigao i da za to nema vremena pa samo ostavi neku povratnu. Ocito je to najveci problem. Nema se vremena niti volje lijepo zahvaliti prodavacu sa "stigao je paket, hvala, lp" koje traje tocno 15sec
2019 05 20
Ni povratnu nisam dobila ni poruku. Evo ne razumijem je li to toliki utrosak vremena.
2019 05 20
> Jessy2009: > Ni povratnu nisam dobila ni poruku. Evo ne razumijem je li to toliki utrosak vremena. I samoj mi je tako.U zadnje vrijeme ni povratne,ni poruke.Čast izuzecima.A bilo ih je u zadnjih mjesec dana barem 5,6 korisnica od kojih nisam dobila ni mu ni bu.
2019 05 20
Tako je i kod mene. Nakon nekog vremena sam odustala. Ne ostavim ni ja njima povratnu i dobro
2019 05 20
Da, izgleda da je to postalo pravilo, od tri suradne u zadnjih mjesec dana, niti jedna korisnica se nije javila kada je podigla paket, iako sam kod slanja šifre napisala da se svakako jave nakon podizanja paketa, jednoj sam nakon pet dana što je paket stajao na tisku napisala da ga ode podići, jer ako mi se vrati, neću ga moći podići jer sam na putu. Od povratnih ni p :')
2019 05 20
Onda dobro. Mislila sam da se to samo meni događa 😁😁
2019 05 20
Ništa novo niti čudno svaka druga je takva. Ja više niti ne pitam, sama pratim je li preuzela, kad vidim da je, gotovo. Povratnu ne ostavljam ako mi se ne ostavi, a u par navrata imala sam iskustvo da mi se javi nakon 20-30 dana i ostavi povratna, iako su se i prije toga ulogiravale, ali eto nemaju vremena. Pa onda ni ja ne vodim brigu o njima. Plaćeno, uručeno i bok.
2019 05 20
> Jessy2009: > Ni povratnu nisam dobila ni poruku. Evo ne razumijem je li to toliki utrosak vremena. Imala sam takvih suradnji Posaljem sifru i napisem da jave kad preuzmu Paket preuzet .kupac se ne javlja,nema povratne Ni a ni b vise Pitam ,jel sve ok sa paketom.i dalje nikakvog odgovora Tako da odustanem sa upitima Bar da javi sve ok.ili nije ok.pa bar znas nesto.ovako nista
2019 05 20
Užas! Dosta krpičarki ne zna uopće komunicirat i nemaju kulture! Postalo je jako teško reći hvala na mjerenju, dodatnim slikama, upitima, ali mi ne odgovara. Samo se ne jave, a redovito se ulogiraju, svaka 2 h. IZVOLI, MOLIM, HVALA, OPROSTI!!!
2019 05 20
Da, nema vrimena javit da je paket stiga i reć fala, a ima vrimena visit po fejsu i instagramu! Nije da nema vrimena, nego nema kulture. žalosno....> Chinchilla: > Nedavno je bila slicna tema pa je jedna korisnica rekla da se njoj neda javljati da je paket stigao i da za to nema vremena pa samo ostavi neku povratnu. Ocito je to najveci problem. Nema se vremena niti volje lijepo zahvaliti prodavacu sa "stigao je paket, hvala, lp" koje traje tocno 15sec
2019 05 20
Pa da, a da se takvima ne javi da je poslano, onda bi vjerojatno imale vremena svakih par sati pitati "a sad?". Naime, i to sam dozivjela. Bila sam na poslu i nisam palila krpice i doslovno sam 10 poruka dobila jesam li poslala. Uplatila je to jutro inace tako da nije da sam cekala sa slanjem, odmah sam rekla da saljem nakon vidljive uplate kad izadem s posla. Kad je dobila paket, trebalo joj je 10ak dana da napise da je stiglo i da je ok.
2019 05 20
Dosta njih se ne javi. Neke ostave povratnu samo,al za mene to znaci da je sve ok i da su se jednim dijelom zahvalile za paketic. :)
2019 05 20
E da, to je istina! Stvarno me počelo nervirati šta su pojedine cure mutave i bezobrazne, ne znaju normalno komunicirat, bila bi jako sritna da me takve zaobiđu u širokom luku! Svaka čast pristojnim curama, svaka od vas mi uvik ulipša dan i ovu stranicu koja se pritvorila u lego prevarantica i lažljivica....> Jessy2009: > Pa da, a da se takvima ne javi da je poslano, onda bi vjerojatno imale vremena svakih par sati pitati
2019 05 20
1 2 3