Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Oprez, crna lista br 399!

> sanjaurban: > Ne razumijem zašto bi se jedna korisnica brisala zato što inzistira, a druge bi ostale jer nisu inzistirale?
2019 09 08
> Babyblue71: > pozz curke..molba i pitanje..da li je netko imao iskustava sa profilom TERRYM78..vidim da ima 30 negativnih..a i trazi da komuniciram na mail agnes herceg..uplata koju trazi je pay pall ili da joj dam podatke od deviznog računa ...sve mi to smrdi na prevaru..ima li koja od vas iskustava sa ovom zenom... Koliko moraš bit neinteligentan da nakon svega toga još i pitaš za neko iskustvo sa tim profilom. Očito svi imaju negativno iskustvo. Najbolje je dati podatke pa se nadati da će kupiti nešto 🤦‍♂️
2019 09 10
Pozdrav da li netko od vas dobija ovakve poruke ?
2019 09 13
To sam i ja dobila neki dan.. 😳😳 > silva68: > ne znam jel na dobrom mjestu postavljam pitanje ali imam jednu sumnjivu "aktivnost", dobila sma poruku na moje krpice sa molobom da odgovorim na mail, nakon par poruka na HR stigne neka polu gramatičku točna poruka da javim konačnu cijenu u eurima????? nemam bas iskustva s tim pa ako mi netko moze pomoci. hvala
2019 09 14
Molim objašnjenje, jako puno, 80% oglasa, slike ne vidim, znate li možda u čemu je problem. Imala sam spremljene oglase i sada ne vidim. Njih je stvarno previše.
2019 09 15
> silva68: > ne znam jel na dobrom mjestu postavljam pitanje ali imam jednu sumnjivu "aktivnost", dobila sma poruku na moje krpice sa molobom da odgovorim na mail, nakon par poruka na HR stigne neka polu gramatičku točna poruka da javim konačnu cijenu u eurima????? nemam bas iskustva s tim pa ako mi netko moze pomoci. hvala Evo i meni se to dogodilo i tražim neki savjet.lp
2019 09 17
I meni se javljaju sa takvim upitima, molim za savjet. Lp
2019 09 17
> MARICA.SB: > I meni se javljaju sa takvim upitima, molim za savjet. Lp Ignorirate upit i mirni ste. Iza toga se ne krije pošteni kupac .
2019 09 17
Isto to se i meni događa već par dana. molim admine da korisnika johnma45 blokiraju. po par poruka na dan! Lp
2019 09 17
> PetiElement: > > MARICA.SB: > > I meni se javljaju sa takvim upitima, molim za savjet. Lp > Ignorirate upit i mirni ste. Iza toga se ne krije pošteni kupac . Ne odgovarati na takve poruke i prijavit ga adminima ...to Vam je prevara!
2019 09 17
Pozdrav cure, ne znam na kojoj temi bi tražila pomoć pa to tražim ovdje. nestaju mi osobe koje me prate. imam profil već dulje vrijeme, ali bi rado prodala neke svoje stvari koje su stvarno očuvane i mislim da ne tražim previše novaca, ali jednostavno mi se nitko ne javlja. i 2 osobe su kupile, ali mi nisu ostavile povratnu info. može pomoć što mi nije ok u oglasima te kako da postanem konkurentnija? Hvala puno na pomoći i savjetima. Ivana
2019 09 17
Dali tko suradjivao s doticnom gospodjom... Uplatila sam joj 150kn..i ignorira me.. a vidim da ima puuno pozitivnih povratnih.. i sto uciniti da se doticna blokira i izbaci Katarinarosi ali uplata na Patricija rodić jovanov
2019 09 17
Molim za link Crne liste jer zaista ne mogu pronaći :(
2019 09 17
eivana@ nitko ne nestaje, samo vas isključi tj.prestaje pratiti IcyLips i amjanezch, pročitajte malo ovu temu, u njoj je objašnjeno sve što trebate napraviti, kao i linkovi za CL
2019 09 17
i ja sam 2x dobila ovu poruku,uglavnom znam to je prevara!
2019 09 18
1 2 3 4 5 6 7