Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Problemi sa logiranjem

Pozdrav svima! Ima li jos netko problem sa logiranjem? Zadnjih par dana me stalno izbacuje sa stranice i kad god ulazim moram se prijaviti iznova, prije to nisam morala ako se prijavim jednom ujutro npr, ta prijava mi ostaje danima pa sve dok ne ugasim mob ili slicno. Drugi problem je sto mi cesto odbije lozinku i pise mi error bad authentic, onda pokusavam tokom dana dok mi ne uspije.. Jucer sam se jedva prijavila.. Ne znam u cemu je problem? Inace sam na mobu..
2019 05 22
Ja stalno moram ponoviti logiranje kad idem u razgovare. Vec duze vrijeme to. Pa mislila sam da je to normalno...
2019 05 22
I meni isto tako vec mjesecima...
2019 05 22
ja s mobitela ne mogu uopće,s kompa da.
2019 05 22
> anablabla: > I ja se u zadnje vrijeme moram ulogiravati skoro svaki put. Također kod mene, tako zadnjih tjedan dana, inače nisam morala.
2019 05 22
Evo opet sam se jedva prijavila.. ne znam sto se desava..😣
2019 05 23
> SamoDalmatinka: > Evo opet sam se jedva prijavila.. ne znam sto se desava..😣 Meni se to vec vise puta dogodilo, upisem podatke i uopce me ne prijavi i mogu tako unedogled upisivati podatke, ali bez uspjeha... Probam i na mobitelu, jednom i drugom laptopu, no ne uspijem, ponekad i 2-3 dana se uopce ne mogu logirati na stranicu
2019 05 23
Prijavljeno tehničkoj službi cure :)
2019 05 23
Pozdrav...imam problem sa slanjem poruka, netko još ima takav problem?
2022 03 26