Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

KETO DIJETA

Iskreno,keto je super.Ali sve dok se pshicki i fizicki okej osjecas.Ja sam bila na ketu 2ipol tjedna.Krize slatka ajme najgora 3 dana u zivotu.I onda sve lagano i super ide.Pogotovo sad jer je ljeto pa uvijek mozes salate kombinirati i povrce sa zara.Ali dosta ljudi se hrani “keto”i ako ne znaju da su na njoj.Ja sam se malo pogubila tipa-sjedim vcrs na kavi i svi oko mene su uzeli SLADOLED i kontam pa daj ljeto je da ja ne uzmem kuglu sladoleda.I tu covjek zabrlja kad skuzis keto for life i tu nema sladoleda.I keto sad svi furaju jer se dosta iz medija pise o njoj.Tipa J.Lo,Jessica Alba...S toga ja bi ti savjetovala probaj izdrzati tjedan max 2 tjedna i onda vidi jel to za tebe.Iskreno meni tesko pada da ne mogu uzeti jabuku ili bananu kad zelim.Nije vise toliko ni slatko nego voce...a tek sad sezonsko breskve i slicno.Sretno!:)
2019 07 15
Ja sam certificirani nutricionist, što neke djevojke ovdje već znaju. Takozvana keto diet nije preporučljiva dugoročno, kao ni za mnoga tjelesna stanja uopće. U kontekstu svih učinaka na organizam, ne smatra se zdravom prehranom.
2019 07 15
Ja sam na keto prehrani vec skoro 2 mj. I s obzirom da spreman hranu za 4 djece i muza pa za sebe posebno mislim da se skroz dobro drzim. U mjesec i po dana s mene je sislo 10 kg, al doslovno bez muke. Svjesna sam ja da se tu vecinom radi o vodi koja se nakuplja u tijelu, ali bez obzira na to fizicke promjene su itekako vidljive. Ako nista drugo ja se puno bolje osjecam. Zadnji tjedan mi je jako pocelo falit voce... znaci, unatoc tome sto sam zagrizeni sladokusac..... uopce nisam imala neke krize za slatkim koliko za vocem. Voce je dozvoljeno u keto prehrani ako ne skodi vasem cilju tj. ako vasem organizmu ne smeta i ne stvata zalihe zbog fruktoze iz voca. Ako vam smeta onda ga nemojte jest. Meni ne smeta pa si priustim ponekad breskvu ili bananu.... sad lubenicu. Znaci to se sve radi o jednom komadu voca u dva tri dana. Planiram doc do svog cilja i onda pomalo uvest voce za stalno i mljecne proizvode. Ako netko ima dobar savjet u vezi keto/lchf/paleo prehrane neka ga podjeli s nama pocetnicima.
2019 07 17
Od vas što ste na keto prehrani, može preporuka kako početi, što se smije i što ne smije? Mogu sve uguglati, ali baš osobna iskustva. Trenirate li uz prehranu, koje benefite primječujete? Ja jako zadržavam vodu, godinama sam bila aktivno u treningu i ne bih da mi propadnu mišići i da padnem drastično na kilaži, već samo da se riješim te podbuflosti
2019 07 19
Ima grupa na fejsu ,Keto/LCHF ishrana zdravo mrsavljenje,uclanite se jako dobrih recepata i dobrih savjeta cete pronaci. A tko nema fejs ima blog keto ishrana by borjana. Za pocetnike super stvar,jer sam i sama bila,Sretno:)
2019 07 20
> MiniMini: > Ja sam certificirani nutricionist, što neke djevojke ovdje već znaju. pročitala sam ovo pa samo da pitam kako se postaje certificirani nutricionist? Hvala
2019 07 22
> Mars123456: > Ima grupa na fejsu ,Keto/LCHF ishrana zdravo mrsavljenje,uclanite se jako dobrih recepata i dobrih savjeta cete pronaci. > A tko nema fejs ima blog keto ishrana by borjana. > Za pocetnike super stvar,jer sam i sama bila,Sretno:) Hvala na ovom blogu! Stvarno je super!!! Ideja za spremanje jela na pretek! 😊😊😊
2019 07 23
> rea2000: > > MiniMini: > > Ja sam certificirani nutricionist, što neke djevojke ovdje već znaju. > pročitala sam ovo pa samo da pitam kako se postaje certificirani nutricionist? Hvala Bok, postoji više edukacija u ZG (možda i po drugim gradovima, s upisom u radnu knjižicu. Možeš mi se javiti u inbox za više detalja.
2019 07 26
Drage cure i zene! Hvala na svemu, na savjetima, motivaciji, receptima! Javljam se nakon 3 tjedna na ketu, prezadovoljna, sita, sretna, bolje spavam, manje mi se jede slatko, nema inzulinskih skokova. A naravno i krajnji cilj je ostvaren. Celulit mi je nestao skroz, doduse imala sam stvarno malo, ali dovoljno da se primjeti razlika. Osjecam se odlicno, gladna nisam nikad. Ne pridrzavam se 100%, ali se trudim sto vise i nije uopce tesko kako na prvu izgleda. Nisam se vagala ni mjerila jer imam averziju prema tome, vjerujem da razumijete :D No, objektivno, jer ni nisam ocekivala cuda, ne znam kad sam si zadnje bila ovako zgodna. Skinula sam sigurno par kilica, trbuh je otisao skroz, hlace mi bolje stoje, mislim da sam u licu najvise izgubila (podbradak). Pa eto ako nekome treba motivacija, zivi sam primjer ;)
2019 08 15
Tablete za mršavljenje - http://tonzes.com/slimhr.htm Skinula sam 24 kilograma u 4 I pol mjeseca. Nisam željela uzimati nikakve pilule,ali moja kćer mi ih je dala kao dar. Izgledam bolje,osjećam se bolje.
2020 12 16
> TinTina987: > Drage cure i zene! Hvala na svemu, na savjetima, motivaciji, receptima! > Javljam se nakon 3 tjedna na ketu, prezadovoljna, sita, sretna, bolje spavam, manje mi se jede slatko, nema inzulinskih skokova. A naravno i krajnji cilj je ostvaren. Celulit mi je nestao skroz, doduse imala sam stvarno malo, ali dovoljno da se primjeti razlika. Osjecam se odlicno, gladna nisam nikad. Ne pridrzavam se 100%, ali se trudim sto vise i nije uopce tesko kako na prvu izgleda. > Nisam se vagala ni mjerila jer imam averziju prema tome, vjerujem da razumijete :D > No, objektivno, jer ni nisam ocekivala cuda, ne znam kad sam si zadnje bila ovako zgodna. Skinula sam sigurno par kilica, trbuh je otisao skroz, hlace mi bolje stoje, mislim da sam u licu najvise izgubila (podbradak). Pa eto ako nekome treba motivacija, zivi sam primjer ;) Evo kad ste digli temu da se opet javim. Nekoliko puta sam pokušavala pa prestala pa opet probala Nikad više tako nešto. Nema smisla. U nekoliko tjedana se sva smanjim i ispušem, ali ne mogu tako živjeti i čim se vratim na "normalnu hranu" , vrati se i sve drugo Tako da je istina da samo treba naći balans. Jesti čokoladu, ne kilu dnevno, ali jesti
2020 12 18
Prethodni 1 2