Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Gloria kuponi

Prvo da vam se požalim kako sam nasjela na foru o popustima. Baš planiram dečku kupiti nove sunčane i vidim Gloria kuponi do 40% i nadobudna ja kupim kad ono figa. Popust je ALI na kontaktne leće i otopine. Super. Leće sam nedavno baš kupila i ne trebaju mi. Treba mi popust na sunčane. Ovo vrijedi za Optotim, Ghetaldus i još neke (zaboravila sam). E sad kad sam se izjadala, imam i jednu nekom možda korisnu informaciju - u Opto centru u Vlaškoj je popust na SVE sunčane osim već sniženih. Sutra je 40% za Mastercard i imaju lijepu kolekciju naočala. Ja nažalost ne mogu otići jer su subotom samo do 14h i ne stignem, ali neka od vas se možda usreći. Nema na čemu :D
2019 05 31
P. S. Ako koga zanima nešto određeno tj na što se odnosi popust u određenom dućanu mogu slikati kupone (ja to nisam uspjela naći na netu), čisto eto da ne kupujete časopis bezveze ko ja
2019 05 31
Hvala i ja sam isto prosli put kupila gloriju i drek na sibici. Kad procitas to sve sto pise malim slovima svatis da zapravo nema nis pametno.
2019 05 31
A to si dobro rekla.. Bačenih 15 kuna :D
2019 05 31
Mozes mi slikati kupone ? I gdje to imaju popust na lece , meni trebaju 😂
2019 05 31
Evo :)
2019 05 31
Mozes li molim te poslikat za orsay i sportinu? Thanks
2019 06 01
Ako nekome iz Zadra trebaju kuponi da ne kupuje bez veze Gloriju, poklanjam ih. Dostupni su svi osim Orsay, Sportina i Nafnaf. Javite se u inbox.
2019 06 03