Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Marmelade za tamnjenje ;)

Prema vašem iskustvu, kako bi rangirale razne marmelade za uspješnije tamnjenje i nakon koliko dana vidite veliku razliku tamnjenja na koži? :D
2019 06 02
Ja sam milky white, koristila sam Biobazu i jedino kaj je potamnilo je moj rucnik i kupaci. 😉
2019 06 02
Sa marmeladama loša iskustva, ljepljivo i prlja. Najbolje do sada isprobano mi je Tinkturin balzam od mrkve i suho ulje od mrkve-još praktičnije.
2019 06 02
Moje preporuke: 1. Tinktura - ulje mrkve (ako ne želiš biti ljepljiva) 2. Tinktura - balzam mrkva (bit ces ljepljiva, ali meni nekako bolje hrani kozu od ulja i sporije se troši) 3. Lerbolario - prekrasno miriši i najbolje nahrani kožu, minus je definitivno cijena Izbjegni: biobazu ulje (fleke na badicu), biobaza pekmez (ne znam kako bi tu strahotu uopce opisala)
2019 06 02
ovako bi ih rangirala- marmelade koristiti jedino za palačinke... najbolje ikad za samozatamnjenje na prirodnoj bazi i ako nađete iz kućne, pouzdane radinosti- orahovo ulje.
2019 06 02
Od marmelada samo L'erbolario. Kako je već napisano, dosta je skupa. Međutim, ima ovdje djevojaka koje rade razna ulja koja su učinkovita i vrlo povoljna. Koštaju kao i slanje Tiskom ;)
2019 06 03
Samo L'erbolario, najbolja definitivno, bude često akcija u ljekarnama, 20% pa ispadne nešto povoljnija. Ili ona ili neke domaće🤗😊😊
2019 06 03
Meni je dobra Lancaster, ali je skupa.
2019 06 03
Koristila sam prethodnih godina L'erbolario i najbolji mi se pokazao... No proslog ljeta kupila na krpicama od NomadOrganic i o d u s e v i l a se. Nakon cca 6 dana na moru smo i seka i ja izgledale kao da smo bile punooo duze. Kupila sam onaj loncic najmanji i to traje i trajee. Svakako ju preporucujem! :")
2019 06 03
Domaće ulje sa orahom,mrkvom,najbolje.Ne ostavlja tragove i super se upija.Ukoliko je netko zainteresiran,prikupljam narudžbe za izradu :")
2019 06 03
meni je Biobaza ok, ali istina, bijeli badić sam totalno upropastila njom :-/
2019 06 03
Collistar kozmetika od kupovnih.Od domacih ima ovdje na krpicama puno dama koje radu prirodnu kozmetiku,sta god uzmete necete pogrijesit.Koristim njihove proizvode vec cca 3 godine i prezadovoljna sam.
2019 06 03
Ovdje ima par cura koje rade odlične balzame za tamnjenje SveZaDame SpiritOfNature hathorkozmetika NomadOrganic puno su bolji od ovih iz dućana, a pogotovo od Biobaza marmelada koja izgleda kao da se netko ukakio ,:)
2019 06 03
> vedranapv: > Ovdje ima par cura koje rade odlične balzame za tamnjenje > SveZaDame > SpiritOfNature > hathorkozmetika > NomadOrganic > puno su bolji od ovih iz dućana, a pogotovo od Biobaza marmelada > koja izgleda kao da se netko ukakio ,:) evo,zanimljivo ja sam proslo ljeto uzela od NormadOrganic ulje i balzam..i ne mogu rec da sam bas potamnila kao sto inace znam..mislim da sam cak vise bila tamnija sa May Tan uljem
2019 06 07
Eh... Prošle sam godine koristila i ja domaću smjesu i za tjedan dana na moru je prošlo ok, smrdilo na orah, Al nema veze :p Ove godine nisam u kućnim čarolijama, pa sam mislila kako je hvaljena biobaza ok. Izgleda da nije :D Bolje da uzmem orahol ulje, a? :D
2019 06 08
1 2