Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Mangooutlet

Pozdrav, da li netko zna sta se dogada s mangooutletom? Prije sam stalno narucivala, imali su akcije i velike popuste...sad mjesecima nista...
2019 06 03
Popuste imaju, ali našem tržištu nisu dostupni. Kad gledaš za vikend na UK ili drugim stranicama uvijek je nekakva akcija, kod nas ništa. Baš nefer od njih.
2019 06 03
nekako mi se čini da im je dosta pala kvaliteta, i robe i usluge. skroz sam se preorijentirala na Next i Asos.
2019 06 03
Nema nikakvih velikih popusta. Ja sam prošli mjesec naručila par stvari koje sam bila prije gledala po trgovinama pa sam uzela, opet me ispalo 30-40% jeftinije nego pod regularnom kolekcijom ali nekih velikih akcija nema. Prije toga nisam naručivala točno godinu dana. Šteta što nemaju bolje akcije....ipak ako vidim neki klasičan komad ili nešto što sam gledala kad je tek izašlo mislim da ću naručiti. Meni je ipak njihova kvaliteta bolja nego Zara, H&M definitivno. Makar što se kvaliete tiče nekako mi se čini da su sve te trgovine unazad 6-7 godina imale finije i dugotrajnije komade. Valjda su svi kolektivno smanjili kvalitetu materijala i izrade kad je krenula ta globalna hiperprodukcija. Cijene su diskutabilne, nažalost tih mega popusta nema.
2019 06 03