Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

postarina cijene

pozz jel mi mozete poslat cijene postarine <3 hvala na odg...
2019 06 03
hvala vam mislila sam da ne pokazuje tocno cijene jer kad stisnem npr povratnica ili ako stisnem uruciti osobno primatelju promjeni se cijena
2019 06 03
Pa cijene se razlikuju, ovisno o vrsti usluge koju želite...
2019 06 03
> Romina1733: > hvala vam mislila sam da ne pokazuje tocno cijene jer kad stisnem npr povratnica ili ako stisnem uruciti osobno primatelju promjeni se cijena Ako saljes ovdje nesto najbolje ti je slati kao paket 18kn kosta do 2kg i to ti je bolje nego preporucena posiljka(ukoliko zelis da dode na adresu a da primatelj ne mora ici na postu po to onda naglasis na salteru da zelis da paket ide na adresu i to ce te kostat jos 2kn). Ukoliko je paket do 5kg onda je to 20kn.
2019 06 03
> kkorina: > > Romina1733: > > hvala vam mislila sam da ne pokazuje tocno cijene jer kad stisnem npr povratnica ili ako stisnem uruciti osobno primatelju promjeni se cijena > Ako saljes ovdje nesto najbolje ti je slati kao paket 18kn kosta do 2kg i to ti je bolje nego preporucena posiljka(ukoliko zelis da dode na adresu a da primatelj ne mora ici na postu po to onda naglasis na salteru da zelis da paket ide na adresu i to ce te kostat jos 2kn). Ukoliko je paket do 5kg onda je to 20kn. Većina cura traži poštom preporučeno, ima li poseban razlog za to? Jer vidim da i običan paket ima šifru za praćenje...
2019 06 04
svaki paket ima sifru za pracenje,kao i preporuceno slanje samo kad se salje obicno,onda nema sifre sto se tice paketa mora biti određene tezine,bar je u mom slucaju bilo tako ako je laksi od 1 kg,salje se kao preporuka,ne kao paket, jer kao nije dovoljno tesko da bude paket,i onda se plati 22,50kn
2019 06 04
> kozmetika88: > svaki paket ima sifru za pracenje,kao i preporuceno slanje > samo kad se salje obicno,onda nema sifre > sto se tice paketa mora biti određene tezine,bar je u mom slucaju bilo tako > ako je laksi od 1 kg,salje se kao preporuka,ne kao paket, > jer kao nije dovoljno tesko da bude paket,i onda se plati 22,50kn Meni bude lakši od 1 kg nekad. Ja samo kažem na pošti poslala bih paket za 100 kn vrijednosti ono za 18 kn.
2019 06 04
> Poirotica: > > kozmetika88: > > svaki paket ima sifru za pracenje,kao i preporuceno slanje > > samo kad se salje obicno,onda nema sifre > > sto se tice paketa mora biti određene tezine,bar je u mom slucaju bilo tako > > ako je laksi od 1 kg,salje se kao preporuka,ne kao paket, > > jer kao nije dovoljno tesko da bude paket,i onda se plati 22,50kn > Meni bude lakši od 1 kg nekad. Ja samo kažem na pošti poslala bih paket za 100 kn vrijednosti ono za 18 kn. meni nije dozvolila zena u posti,kaze znam da vam je tako jeftinije,ali to ne moze ici kao paket tezina je bila 995g
2019 06 04
Meni isto u mojoj pošti ne daju da šaljem kao paket za 18 kn. Slala sam knjigu s tvrdim koricama i naplatili su mi 29 kn slanje, užas. I kad god donesem nešto naplate mi preporučeno i ne daju da ide kao paket.
2019 06 04
> RedLipstick: > Meni isto u mojoj pošti ne daju da šaljem kao paket za 18 kn. Slala sam knjigu s tvrdim koricama i naplatili su mi 29 kn slanje, užas. > I kad god donesem nešto naplate mi preporučeno i ne daju da ide kao paket. Meni jučer 350 grama ,paket i pita jel obično ili kao paket 😄svako vozi po svom
2019 06 04
> RedLipstick: > Meni isto u mojoj pošti ne daju da šaljem kao paket za 18 kn. Slala sam knjigu s tvrdim koricama i naplatili su mi 29 kn slanje, užas. > I kad god donesem nešto naplate mi preporučeno i ne daju da ide kao paket. Koliko znam knjige bi trebalr ic pod tiskanicu to je jeftino
2019 06 04
> NatalijaVitali: > > kkorina: > > > Romina1733: > > > hvala vam mislila sam da ne pokazuje tocno cijene jer kad stisnem npr povratnica ili ako stisnem uruciti osobno primatelju promjeni se cijena > > Ako saljes ovdje nesto najbolje ti je slati kao paket 18kn kosta do 2kg i to ti je bolje nego preporucena posiljka(ukoliko zelis da dode na adresu a da primatelj ne mora ici na postu po to onda naglasis na salteru da zelis da paket ide na adresu i to ce te kostat jos 2kn). Ukoliko je paket do 5kg onda je to 20kn. > Većina cura traži poštom preporučeno, ima li poseban razlog za to? Jer vidim da i običan paket ima šifru za praćenje... Pa kad saljete paket onda ako ga izgube dobit cete novac koji je naveden kao vtijednost samog paketa do 100kn vrijednosti paket ne mjenja cijenu iznad toga se naplacuje dodatno. Preporucena posiljka ako se izgubi dobijete samo 3x postarinu koju ste platili,a ne znam koliko kosta dodatno vrijednoat kad se stavlja pa nekako je najbilje slat pakete preko poste
2019 06 04
Ako hoćete da ide kao paket,stavite u kutiju.
2019 06 04
OK, puno informacija, rijetko šaljem poštom i zbilja nisam znala sve ovo. Cure hvala, iako se slažem da svaka službenica vrlo vjerojatno vodi svoju politiku. Meni jedna nije htjela poslati paket jer sam ga zalijepila šarenim selotejpom sa slovima, s objašnjenjem - zabranjeno reklamiranje na paketima. x-)
2019 06 04
> RedLipstick: > Meni isto u mojoj pošti ne daju da šaljem kao paket za 18 kn. Slala sam knjigu s tvrdim koricama i naplatili su mi 29 kn slanje, užas. > I kad god donesem nešto naplate mi preporučeno i ne daju da ide kao paket. Nema sto dati ili ne dati. Treba biti uporan i inzistirati na zeljenoj usluzi bilo to paket, preporuka, sa ili bez dostave na adresu. Preveslaju koga mogu i sa time se ponose...ne budite ovce. Uredno pakirajte i ne odustajte.
2019 06 04
1 2 Sljedeći