Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Gdje griješim

Hello cure Moze pomoć? Cca godinu dana sam tu i redovito pratim forum i skicam savjete sto pišete 😁 Čitam kak nekim curama full ide, cure mi dolaze na kiosk svakodnevno i kad ih pitam kak prodaja kazu super, svaki savjet dobrodošao Skicnite malo moj profil Pa vidite gdje griješim? Izlazim max u susret sa svime dal je u slikama,cijeni ,opisu problem da bas mi i prodaje i ne ide... 😔
prije 12 dana, 22:26
Evo iskreno, super je da su vam artikli na lutki, ista je pozadina, sve je uredno, cijene korektne, no moram reci da sam prelistala sve stranice i meni osobno vasi artkli nisu atraktivni, dosta toga mi se cini kao da je izblijedilo, kao da imaju i po par godina da stoje u ormaru pa ste ih sad ovdje odlucili prodati jer eto stoje, imate jako skrte opise, stavite brend, stanje artikla, koliko je noseno/nenoseno, boja itd..
prije 12 dana, 23:00
> LadyLS: > Evo iskreno, super je da su vam artikli na lutki, ista je pozadina, sve je uredno, cijene korektne, no moram reci da sam prelistala sve stranice i meni osobno vasi artkli nisu atraktivni, dosta toga mi se cini kao da je izblijedilo, kao da imaju i po par godina da stoje u ormaru pa ste ih sad ovdje odlucili prodati jer eto stoje, imate jako skrte opise, stavite brend, stanje artikla, koliko je noseno/nenoseno, boja itd.. Hvala na iskrenosti Za neke stvari neznam brand,al potrudit cu se popunit opis 😁 Nazalost kamera mi je losija pa stvari tako izgledaju
prije 12 dana, 23:43
Svaki bolero baciti u smeće. To ne vjerujem da je itko kupio u zadnjih 15 godina Ima lijepih stvari, ali ništa me nije privuklo. Isto tako, profile s preko 3, 4 stranica ne doživim dovoljno jer mi je to previše za listat. Ako mi ništa ne zapadne za oči ne otvorim preko 2.strane, a do 10. nikad ne dođem. Možda sam samo ja takva, al eto Ako netko ima primjedbe, kritike, pohvale za moj profil također prihvaćam
prije 12 dana, 23:55
Ja bi na tvom mjestu slagala lotove sa sličnim artiklima. Npr sve majice bez rukava u jedan lot i staviti neku nisku cijenu. Malo tko će kupiti jednu običnu majicu na bretele koja nije ni nova za 20 kn + poštarina.
prije 12 dana, 00:13
Ista stvar kod mene... ne znam gdje grijesim 🤔 Jesu li previsoke cijene ili proizvodi jednostavno nisu atraktivni? Trudim se da slike budu sto bistrije i jednostavnije. Takoder, kupila sam one usluge 'posebni artiklil' i 'istaknuti artikli' no nisu doveli do icega. Nekakav savjet? Hvala 🤗
prije 12 dana, 00:33
Kao što su cure gore rekle, stanje artikla, nošeno, nenošeno, eventualne greške, što više informacija u oglas. I obvezno veličinu, ako je ne možete ubaciti u rubriku veličina, dodajte u naslov artikla. I izbacite ovo iz opisa profila, da operete robu radi stajanja, valjda je normalno da kupcu pošaljete čistu robu ;)
prije 12 dana, 01:35
Kod mene se desi da sve što je neki brand prodam praktički u par dana nakon objave, bez obzira da li je novo ili nošeno, a ove "obične" stvari ne, makar bile s etiketom i za simboličnu cijenu. Što u jednu ruku razumijem jer vjerojatno i ja tako kupujem, mislim da većina traži nešto da je malo drugačije, top na bretele si mogu kupiti u dućanu samo za cijenu postarine, slažem se s RnR... A markirane krpice po povoljnoj cijeni je ono što najbolje ide mislim :)
prije 11 dana, 10:02
> NatalijaVitali: > Kod mene se desi da sve što je neki brand prodam praktički u par dana nakon objave, bez obzira da li je novo ili nošeno, a ove "obične" stvari ne, makar bile s etiketom i za simboličnu cijenu. > Što u jednu ruku razumijem jer vjerojatno i ja tako kupujem, mislim da većina traži nešto da je malo drugačije, top na bretele si mogu kupiti u dućanu samo za cijenu postarine, slažem se s RnR... A markirane krpice po povoljnoj cijeni je ono što najbolje ide mislim :) Rijetko kupujem brendiranu odjeću tak da je malo i imam A sto se tice pt vecinom ju i sama dam
prije 11 dana, 10:16
> anablabla: > Ja ne volim kad je odjeca slikana na lutkama jer imam osjecaj da kupujem robu iz propalog butika. Nemojte se ljutiti, samo kazem iskreno. Nisam nikad ni kupila takav nijedan komad. > Draze mi je kad je poslikano na vjesalici i, ako krpicarka nema problem s tim, isprobano i poslikano, jer neki komadi odjece bolje izgledaju isprobani nego na vjesalici. > Tako da ja objavljujem artikle na nacin na koji ih volim vidjeti i kod kupnje, ali naravno da se to razlikuje od osobe do osobe, kome je sto draze. Hvala na iskrenosti Slikam na lutki jer mi je tako nekako ljepse Al ako kupilica zeli sliku i na vjesalici kak izgleda saljem uvijek
prije 11 dana, 10:17
> TinTina987: > Svaki bolero baciti u smeće. To ne vjerujem da je itko kupio u zadnjih 15 godina > Ima lijepih stvari, ali ništa me nije privuklo. Isto tako, profile s preko 3, 4 stranica ne doživim dovoljno jer mi je to previše za listat. Ako mi ništa ne zapadne za oči ne otvorim preko 2.strane, a do 10. nikad ne dođem. Možda sam samo ja takva, al eto > Ako netko ima primjedbe, kritike, pohvale za moj profil također prihvaćam Slazem se, niti ja ne volim listati profile s puno stranica.
prije 11 dana, 10:23
> Zagreb10: > > TinTina987: > > Svaki bolero baciti u smeće. To ne vjerujem da je itko kupio u zadnjih 15 godina > > Ima lijepih stvari, ali ništa me nije privuklo. Isto tako, profile s preko 3, 4 stranica ne doživim dovoljno jer mi je to previše za listat. Ako mi ništa ne zapadne za oči ne otvorim preko 2.strane, a do 10. nikad ne dođem. Možda sam samo ja takva, al eto > > Ako netko ima primjedbe, kritike, pohvale za moj profil također prihvaćam > Slazem se, niti ja ne volim listati profile s puno stranica. Nazalost imam puno str.jer nije sve moja roba (Mamina,sekina ,muzevo,djecje pa nismo vidjele smisao da svaka svoj pravi)
prije 11 dana, 10:25
Dok netko ima više stranica, meni je to ok, jer je veća mogućnost da ću nešto naći za sebe.
prije 11 dana, 10:40
> TinTina987: > Svaki bolero baciti u smeće. To ne vjerujem da je itko kupio u zadnjih 15 godina > Ima lijepih stvari, ali ništa me nije privuklo. Isto tako, profile s preko 3, 4 stranica ne doživim dovoljno jer mi je to previše za listat. Ako mi ništa ne zapadne za oči ne otvorim preko 2.strane, a do 10. nikad ne dođem. Možda sam samo ja takva, al eto > Ako netko ima primjedbe, kritike, pohvale za moj profil također prihvaćam Lijepo pozdravljam! Već u samom startu posta, ne dijelim Vaše mišljenje. Prodala sam, ne tak davno, novi bolero curi koja je trebala nekaj na haljinu za svadbu...drugi joj poklonila i baš je bila zadovoljna...svatko nekaj voli il treba, tak da smatram da nema potrebe za brisanjem bilo kojeg artikla il bacanja u smeće. Kao drugo, meni osobno, velik broj stvarčica ne predstavlja mi problem, uz malo volje i želje, dovoljno vremena, sve se to da lijepo zriktati, sortirati i posložiti da je pregledno i nema frke....ista stvar je kao i u tražilici.....iskoče ne tisuće artikala, a kad nekaj tražim, gledam i listam do kraja....nikad se ne zna gdje se kaj lijepo, povoljno i zanimljivo nalazi a da baš trebam to. I kao treće, kaj se tiče Vašeg profila, možda bi trebalo poslikati na drugačiji način, manje sličice, kad se otvori profil da se mam vidi cijela slika a ne na pol...i nekak slikati da je artikl u sredini a ne gore ili dole. I sama sam na svom početku brljala, postavljala svakakve sličice, al s godinama, malo sam se ispraksirala. Eto, to je neko moje skromno mišljenje i vjerujem da nećete zamjeriti....jel tak? Lp, ;)
prije 11 dana, 10:44
> SbAvonAnja: > Hello cure > Moze pomoć? Cca godinu dana sam tu i redovito pratim forum i skicam savjete sto pišete 😁 > Čitam kak nekim curama full ide, cure mi dolaze na kiosk svakodnevno i kad ih pitam kak prodaja kazu super, svaki savjet dobrodošao > Skicnite malo moj profil > Pa vidite gdje griješim? Izlazim max u susret sa svime > dal je u slikama,cijeni ,opisu problem da bas mi i prodaje i ne ide... 😔 Lijepo Vas pozdravljam, sam polako i strpljivo, nema greške. Nas je tu jako puno, velika ponuda, sve bi mi voljele da je to u roku keks, al to baš tak i nije. Opustite se, uživajte i veselite se nekim novim suradnjama. Sretno! ;)
prije 11 dana, 10:52
1 2 3 Sljedeći