Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Pitanje - Beograd

Pozdrav! Imam pitanje. Dečko i ja putujemo uskoro u Beograd i čitala sam da su kod njih cijene slične našima što se tiče hrane i pića. Zanima me kakva je situacija s odjećom? : ) Ako imate nekih prijedloga, slobodno pišite. : )
prije 21 dan, 08:57
Odjeca na placu je jeftin, fejk roba i to. A u ducanu mi se cini da je jeftinije samo za razliku u porezu, isto kao i u Bosni Edit: A bas za hranu i pice se ne bih slozila, dosta je jeftinije. Pogotovo po restoranima
prije 21 dan, 10:21
Za odjeću ne znam, ali također se ne slažem za hranu i piće. Mi smo u restoranima jeli ko blesavi, jer je puno jeftinije nego u Hrvatskoj.
prije 21 dan, 12:20
Odjeća ima iste cijene kao i kod nas,mislim pričam o skupljim dućanima tipa Diesel,Replay... za ostale ne znam. Igračaka je znalo bit jeftinih kao i dvd-a s crtićima(original naravno). Hrana je jeftinija,i u dućanima također. Isto nema neke razlike u DMu itd jedino što su imali neke stvari koje mi nismo(sad ih imamo i mi tipa Real techniques...) u ljekarnama također možete kupit povoljno lijekove kao i kreme tipa Eucerin... oni koji koriste femisan a ili b kapi tamo su jeftinije jer su njihove,Marbo samponi i citava ta linija je jeftina. Uglavnom zavisi od ljekarne do ljekarne. Ja sam tamo znala nakupovat Macadamia proizvoda po duplo nižim cijenama(neke čak i troduplo). Imate i njihove one Lily ako se ne varam se zovu drogerije i ima svašta povoljno. A o slatkišima da ne pričam.....
prije 21 dan, 12:46
E da, još jedna zabavna stvar... Znam da tema nije otvorena zbog hrane, ali moram podijeliti svoje oduševljenje ,:) Imaju na raznoraznim mjestima one štandove sa škrinjama sa sladoledom. Kod njih je Frikom ono što je naš Ledo, isti su sladoledi, a njihove cijene su skoro upola manje. :D
prije 21 dan, 13:08
i hrana i piće je puno povoljnije, čak i u strogom centru grada. i street food je zbilja super, a i restorani. nisam nikada bila u nekom luđačkom shoppingu tamo, ali uvijek mi je fora kupiti nešto u Jugoexportu, eto zato što je to Jugoexport.
prije 20 dana, 14:30
Hrana, piće i lijekovi su dosta jeftiniji nego kod nas. Alkohol i cigarete također. ( Ja si uvijek nakupujem Coldrexa i sličnih proizvoda jer su kod nas kao suhu zlato, a tamo sam Coldrex u tabletama platila cca. 13kuna)
prije 20 dana, 16:54
Shopping centri i markirana odjeca nisu jeftiniji, cak su neke stvari recimo u Zari, Guessu pa i xyz i F&F skuplje. Za zaru sigurno znam da su razlike 5-15 eura po artiklu.
prije 20 dana, 19:34
Hrana je puno jeftinija i u trgovini i u restoranima. Inace kad sam tamo, uvek jedem po restoranima ili na sta vec naidjem. Sad prosli vikend sam otkrila Ferdinand knedle, nije daleko od knez Mihajlove. Ko voli knedle , preporucujem. Od slanih do slatkih, obozavam. Ja sam skoro svaki mesec u Bg, idem iz De na razne tretmane... Znaci, i kozmeticki saloni i privatne klinike, poliklinike su jeftinije. Robu ne kupujem, nekad ponesto za bebu i to u Waikiki, jer te nema ni u Hr ni u De, pa malo za promenu.
prije 15 dana, 16:34
Hvala svima, ja sam procitala za burek, pivo i ne znam sto jos, no bili smo i da, hrana i pice su daleko jeftiniji. A Beograd nam je stvarno prelijep i preporucamo svima da ga posjete! :)
prije 13 dana, 21:05