Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Parfemi, različita kvaliteta u ducanima?

Pozz! Zanima me da li je moguce da su parfemi kvalitetom drugaciji u odnosu na to gdje se kupe? Tipa parfem kupljen u Bipi ili u nekoj parfumeriji? Vec druga bocica Lolite mi je cudna iz Bipe, tipa jako slab mirs...a mogu osjetiti razliku jer parfem koristim oduvijek...pa me zanima ako je netko imao slicno iskustvo..
2019 06 06
Koliko ja znam, Bipa razrijeđuje svoje parfeme tako da uvijek izbjegavam kupovati parfeme tamo. Radije kupujem u DMu i Mulleru.
2019 06 06
Ne, ne umišljate to je tako. U Bipi su slabije kvalitete, a u Mulleru su bolje. Sestra mi je radila u Bipi i kaže da je velika razlika između parfema u Bipi i drugim parfumerijama.
2019 06 06
Ok hvala na info☺️ Ipak nisam luda...cak sam pomislila odustati od svog omiljenog parfema jer sam mislila da se pokvarila kvaliteta.. sad mi je lakse☺️
2019 06 06
Muller, je najkvalitetniji po parfemima , ovo ostalo je užasno ..
2019 06 06
Meni su iz DM-a jako slabi, a opet u Bipi kako koji, Armani mi je slab, ali godinama kupujem Givenchy Dalia Noir i mogu reć da mi je jednak u Bipi, Mulleru ili drugim parfumerijama, pa rađe kupim u Bipi jer je jeftiniji
2019 06 06
Ovakvih tema smo već imali😊 Uglavnom izbjegnite Bipu i DM,parfemi jesu original,ali punjenja za istočnu Europu. Svakako koju kunu više odnesite u Muller,Douglas,Notino....😘
2019 06 06
Ja se osjećam odvratno kad to čujem- što smo mi manje vrijedni u istočnoj Europi pa nama sve lošije???
2019 06 06
> sanjaurban: > Ja se osjećam odvratno kad to čujem- što smo mi manje vrijedni u istočnoj Europi pa nama sve lošije??? Nažalost ispada tako,kupci smo slabijeg novčanika.... Znate i sami da nije samo s parfemima tako već i s nekim prehrambenim i sličnim proizvodima😪
2019 06 06
> Frani127: > > sanjaurban: > > Ja se osjećam odvratno kad to čujem- što smo mi manje vrijedni u istočnoj Europi pa nama sve lošije??? > Nažalost ispada tako,kupci smo slabijeg novčanika.... > Znate i sami da nije samo s parfemima tako već i s nekim prehrambenim i sličnim proizvodima😪 problem nastaje kad je cijena podjednaka kao npr. s Nutellom, znalci kažu da je ova iz Mullera puno bolja, a cijena je slična kao u Konzumu..
2019 06 06
> sanjaurban: > > Frani127: > > > sanjaurban: > > > Ja se osjećam odvratno kad to čujem- što smo mi manje vrijedni u istočnoj Europi pa nama sve lošije??? > > Nažalost ispada tako,kupci smo slabijeg novčanika.... > > Znate i sami da nije samo s parfemima tako već i s nekim prehrambenim i sličnim proizvodima😪 > problem nastaje kad je cijena podjednaka kao npr. s Nutellom, znalci kažu da je ova iz Mullera puno bolja, a cijena je slična kao u Konzumu.. Istina😪
2019 06 06
I inače je lakše bilo podijeliti Ameriku nego Europu zbog naše burne povijesti, većina stanovništva sjevernog dijela Hrvatske smatra da naginje Zapadnoj Europi iako živi u Srednjoj Europi, ostatak pripajaju Jugoistočnoj Europi iako će nas vrlo često smjestiti u Istočnu E., a pošto mi ni sami ne znamo gdje pripadamo i pošto smo minijaturni, a rascjepkani, i neka nam je tako..
2019 06 07
Povijest nas je duboko obilježila u svim segmentima....vidljivo na svakom koraku....sami smo si krivi za sve😪 Od politike,zdravstva,školstva ,vođenja grada Zagreba pa sve do parfema,Nutelle,Ariela.......
2019 06 07
Baš nedavno sam čitala da EU traži, zbog brojnih pritužbi zastupnika/potrošača sa "istočnog tržišta", da se prestane sa takvom različitom proizvodnjom. Ne znam točno kada, ali mislim da taj zakon vrlo brzo stupa na snagu.
2019 06 07
Već neko vrijeme škicam Versace Crystal Noir. Prvo sam ga isprobala u Bipi i odmah mi je bio super. To mi je jedini od Versace mirisa koji mi se sviđa. Drugi put sam opet posjetila miris i špricnula na rukav majice. Namjerno sam ostavila nekoliko dana majicu da vidim postojanost mirisa i stvarno se osjetio, nije izgubio note. Drugi put sam odlučila testirati isti miris s istom majicom u dm-u. Prvo mi na ruci taj miris iz dm-a nije uopće bio identičan. Na majici se nekako lagano osjetio kao da je ishlapio. Nije to što sam očekivala. E sad...možda sam luda, ali ići ću tako testirati i u Miller pa da vidim. Jednostavno to nisu mali novci i bolje i tako isprobati ako niste sigurne u neki parfem. Ali mislim da je kvaliteta podjeljena...parfemi od Naomi mi se čine intenzivniji u dm-u.
2019 06 07
1 2