Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Posao u Intersparu

Hej cure, ima li koja iskustva s radom u Sparu/Intersparu? Uvjeti rada, plaća, iskustva, koliko se radi dana u tjednu? Hvala :)
prije 21 dan, 13:51
Radila u Buzinu i dala otkaz.Mene je put iz Siska do tamo ubio,sto vremenski (bila odsutra po cca 11 sati),sto fizicki.Posla je bilo jako puno i veliki manjak ljudi. Imala sam jedan dan u tjednu slobodan,placu 3200kn. To je bilo u veljaci i obecavali su povecanje placa i 2 slobodna dana u tjednu. Koliko sam cula negdje se radi 5 plus 2,negdje i dalje sa jednim slobodnim danom. najbolje ti je probati jer sve ovisi od ducana do ducana i kakav je voditelj. Imas probni rok 30 dana pa vidis valja li ili ne. To ti je moj savjet-ne slusaj druge vec probaj :) I sretno ako se odlucis :") Usput, treba ti Lonia za Zg isto djelatnica i rade daleko manje od Interspara.Radno vrijeme bolje definitivno.Ja sam sada u Lonii u Sisku i zadovoljna sam.Najvjerojatnije cu na jesen preci u Zg jer je placa veca.
prije 20 dana, 16:05
Hvala ti puno na iscrpnom odgovoru :) <3
prije 19 dana, 17:59
> ametistsk: > Radila u Buzinu i dala otkaz.Mene je put iz Siska do tamo ubio,sto vremenski (bila odsutra po cca 11 sati),sto fizicki.Posla je bilo jako puno i veliki manjak ljudi. Imala sam jedan dan u tjednu slobodan,placu 3200kn. > To je bilo u veljaci i obecavali su povecanje placa i 2 slobodna dana u tjednu. Koliko sam cula negdje se radi 5 plus 2,negdje i dalje sa jednim slobodnim danom. najbolje ti je probati jer sve ovisi od ducana do ducana i kakav je voditelj. Imas probni rok 30 dana pa vidis valja li ili ne. > To ti je moj savjet-ne slusaj druge vec probaj :) > I sretno ako se odlucis :") > Usput, treba ti Lonia za Zg isto djelatnica i rade daleko manje od Interspara.Radno vrijeme bolje definitivno.Ja sam sada u Lonii u Sisku i zadovoljna sam.Najvjerojatnije cu na jesen preci u Zg jer je placa veca. Lonia neprestano traži radnike...zašto?
prije 19 dana, 21:00
Ne znam zaista, mislim da je problem u međuljuskim odnosima. Placa također,ali povecati ce sigurno,pitanje je vremena. Ne naradim se kao u Intersparu i idem ranije kuci sto mi je vrlo bitno. Svi volimo imati slobodno vrijeme. I da, Lonija (osim u Zagrebu) prebacuje djelatnice iz ducana u ducan i to mnogima smeta. Imam srecu pa sam na istom mjestu,ali kao sto rekoh,vjerovatno cu na jesen u Zg, sto zbog place,sto zbog osobnih razloga (kcer ce u ucenicki dom i srednju tamo pa bi ju cesce vidjela da radim u Zg)
prije 19 dana, 23:13
I da, Lonia 3200 placa,500 stimulacija koju svi dobiju i prijevoz. U Sisku su takve place i nema bolje. Ne racunam Lidl i DM,ali tamo dospjeti je u mom gradu naucna fantastika.
prije 19 dana, 23:14
Pocetna placa 4000kn bruto +prijevoz,nedjeje,blagdani...2 dana u tjednu slobodno.Na ruke dobijes negdje izmedu 3600-3800kn.
prije 16 dana, 21:34
Kako misliš na ruke?
prije 14 dana, 16:17
Na racun-krivo sam se izrazila.Čisto sto dobijes kad se sve odbije.
prije 14 dana, 18:18