Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Događaji, koncerti, izložbe /

Sajam vozila ZG

Trebam informacije o sajmu vozila u zg, nasla sam na internetu da je svake nedjelje. Zanima me koliko placaju ulaz oni koji hoce prodati auto i vasa iskustva dal se isplati ici
2019 06 06
Mislim da je ulaz 25 ili 40 kn, nije nesto puno Mi uvijek odemo prvo tamo kad kupujemo/prodajemo auto. Zadnje sam gledala sebi za kupnju i nije bila bas neka ponuda. Uglavnom su prodavaci "sumnjivi ljudi" i auti "sumnjivog podrijetla", a u manjini su naravno ljudi kao vi i ja, nije da ih nema. Sto se tice kupovine treba biti jako oprezan, a za prodaju se svakako isplati, ako nista drugo pojest cete cevape :) Kad je lijepo vrijeme uvijek bude guzva
2019 06 07
Ako je riječ o sajmu na Hreliću, plaća se ulaz s autom kojeg se prodaje 50 kn. Treba doći vrlo rano, već negdje oko 7 h ujutro da se zauzme dobro mjesto odmah negdje na početku... Kupili smo tamo mercedes od prvog vlasnika, vrlo kvalitetan auto, ne previše star ali zato vrlo povoljan, pa je SUV kupio brat i vrlo je zadovoljan, svi idu tamo kupovati i prodavati auto... Ja sam tamo prodala svoja 2 auta...i dok dečki prodaju, mi žene malo prošvrljamo po štandovima, pogledamo krpice, pojedemo čevapčiće i bude to ugodan i ne svakidašnji izlet... Preporučam...
2019 06 07