Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Šaptač cipelama

Zanimaju me recenzije vas koje ste narucivale sa njihove stranice. Odgovaraju li artikli opisu i izgledom kao na slikama. Te za koliko cca dobijete paket. Hvalaa 😎😄😄
2019 06 07
Po meni teska glupost jer te iste stvari mozes naruciti s Wisha, Aliexpressa, Ebaya i sl. po manjim cijenama, a dode za isti vremenski period
2019 06 07
Neka me netko ispravi ako griješim ali mislim da su oni samo posrednici. Dakle, plaćaš njima cijenu artikla s eBaya, aliexpressa, Wisha i slično + naplate si proviziju i to je cijela mudrost 😃 Bolje sam kupiti od tamo ako nesto jako zelis, platiš manje i sam si pratiš paket. ☺️
2019 06 07
Toe stranica s debelo prenaplacenom bulsit robom s ibeja
2019 06 07
jednom sam narucivala prsluk sve je ok doslo ali jako dugo vremenski je trebalo cak i duze nego sa aliexpressa a jednaka stvar na aliju cak i jeftinija tako da bas se i ne isplati narucivat
2019 06 09
Ja sam kupila 2 suknje,jedna dosla za 3 tjedna,a druga tek za 2mj..iako sam im se javila da suknja nije stigla. Stanje suknji je bilo super..ali ne vrijedi tog novca. Ne preporucam..
2019 06 10