Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Kutije Tisak?

Može li se donijeti na Tisak paket zapakiran u svojoj kutiji ako netko zna? To bi bilo pošteno s obzirom da sad naplaćuju svoje kutije.
2019 06 10
Moze se jedino kupit kutija na tisku,donijeti doma i zapakirati Salje se iskljucivo u njihovim kutijama,ne mozemo svoje koristiti
2019 06 10
> kozmetika88: > Moze se jedino kupit kutija na tisku,donijeti doma i zapakirati > Salje se iskljucivo u njihovim kutijama,ne mozemo svoje koristiti Hvala na odgovoru! Baš im to nije neka fora!🧐
2019 06 10
> kozmetika88: > Moze se jedino kupit kutija na tisku,donijeti doma i zapakirati > Salje se iskljucivo u njihovim kutijama,ne mozemo svoje koristiti Katastrofa
2019 06 11
I kolika je cijena slanja paketa (S)?
2019 06 11
> xennab: > I kolika je cijena slanja paketa (S)? 22kn
2019 06 11
Thanks, to je puno, više se isplati poštom.
2019 06 11
Da li je netko pokušao poslati u staroj kutiji? Imam nekoliko doma što sam sačuvala od paketa koje sam dobila... Ali imaju zalijepljene obrasce pa neznam da li bi prošlo da se preko njih zalijepi novi?
2019 06 11
> LillyOscar: > Da li je netko pokušao poslati u staroj kutiji? Imam nekoliko doma što sam sačuvala od paketa koje sam dobila... Ali imaju zalijepljene obrasce pa neznam da li bi prošlo da se preko njih zalijepi novi? Nista od toga,kutija mora biti nova,na staroj su i tako zaljepljene trakice,te se vidi da je otvarano te stare kutije mozete iskoristit za slanje postom
2019 06 11
Ja sam danas ponovno iskoristila kutiju no mislim da je ovo slučajno uspjelo. Lagano uklonila selotejp i njihovu bijelu naljepnicu i zbilja nije bilo tragova. Ponovno zalijepila selotejpom i odnijela na tisak! Tako-moze se!
2019 06 11
> furMadchen: > Ja sam danas ponovno iskoristila kutiju no mislim da je ovo slučajno uspjelo. > Lagano uklonila selotejp i njihovu bijelu naljepnicu i zbilja nije bilo tragova. > Ponovno zalijepila selotejpom i odnijela na tisak! > Tako-moze se! Dok ne skuže, ne bih se čudila da ne dostave paket sa opravdanjem da nije kupljen :s
2019 06 11
Zna li netko mogu li prosvercati paletu sjenila koja je jako tanka u omotnicu od tiska ,onu kuvertu ? o:)
2019 06 11
Ma samo kupite kutiju prije i stavite i pošaljite. ja sve šaljem u kovertu
2019 06 11
18 kn je S kutija
2019 06 11
Ja sam se skroz prebacila na slanje poštom preporučeno i baš sam zadovoljna, stvari stižu puno brže nego tiskom i ispadne jeftinije. U zadnje vrijeme puno je poštanskih ureda otvoreno po shoping centrima ili u blizini Konzuma, Interspara Itd. Tako da se i ne čeka dugo.. iz principa vise ne šaljem tiskom makar morala malo pričekati u pošti.
2019 06 11
1 2 Sljedeći