Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Mai by Majda

Pozdrav ,zanima me kako ste zadovjne sa kvalitetom pamuka njenih haljina,konkretno me zanima Olja i Lady Di,naravno one koje imaju ove modele...nisu baš jeftini pa bih voljela da je materijal ok...dosta su neljubazne na fb pa možda ovdje netko ima da mi može pomoći...tnx
2019 06 11
A ono, nista posebno po mom misljenju, malo precijenjeno.
2019 06 11
> anamajic14: > Pozdrav ,zanima me kako ste zadovjne sa kvalitetom pamuka njenih haljina,konkretno me zanima Olja i Lady Di,naravno one koje imaju ove modele...nisu baš jeftini pa bih voljela da je materijal ok...dosta su neljubazne na fb pa možda ovdje netko ima da mi može pomoći...tnx Ako me dobro sjećanje služi, Oljina tunika mi je pustila solidnu dozu crvene boje na hlače pri nošenju. I ja se slažem, ništ posebno. Jedino što nekad zaista imaju predivnih komada odjeće i vrlo posebnih i unikatnih, u tom slučaju vrijedi.
2019 06 11
> nefertiti111: > A ono, nista posebno po mom misljenju, malo precijenjeno. Pa da i meni se čini imala sam par njenih komada,ali pamuk nije ništa specijalno kvalitetan kao ni til al sam mislila da je sa oljom možda ipak malo bolji...
2019 06 12
Meni se čini da je prije koristila puno kvalitetnije materijale, haljine i tunike koje sam kod nje kupila prije par godina su od puno kvalitetnijeg pamuka nego sad.
2019 06 14