Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Rukotvorine /

Obavijest po pitanju rada po narudžbi

Kao prvo moja isprika jos jednom svim krpičarkama koje sam u zadnje vrijeme morala odbiti. Nažalost nemam sto pari ruku tako da je neke stvari nemoguće napravit pogotovo u kratkom vremenskom roku. Lista za rad po narudžbi je evo sa današnjim danom službeno popunjena do kraja desetog mjeseca tako da ako ste virile ili razmišljale o narudžbi nekog komada moga nakita koji je prodan a vi bi nešto slično ili želite nešto rađeno baš za vas 11 i 12 mjesec su još uvijek otvoreni. Nažalost tek tad, ništa prije. Za sav drugi nakit ili sa nekim vama dragim posebnim kamenom slobodno pitajte jer imam pun shop već gotovog nakita. Ovo se isključivo odnosi na rad po narudžbi. Hvala na razumijevanju i želim vam svima prekrasno ljeto :) Tanja
2019 06 14
Draga Tanja, to što stvarate je fantastično! :)
2019 06 15
Nisam Vas do sada vidjela! Tko ste Vi? Što ste Vi? Jeste li s ovoga svijeta? Gdje ste našli toliko ljepote koju prenosite u svoj rad?! Da si mogu priuštiti, odmah bih se predbilježila i čekala dokle god treba! Od srca Vam čestitam!
2019 06 17