Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

CV koji ne prolazi

Drage cure, ako niste sigurne je li Vaš životopis dovoljno profesionalno napisan, trebate potpuno novi ili samo želite da se popravi već postojeći sa detaljnim povratnim informacijama i sugestijama - možete se sa povjerenjem javiti na našu Facebook stranicu - TOP životopis https://www.facebook.com/TOP-životopis-567841770412867/ ili na e-mail: [email protected] Također pišemo i motivacijska pisma (prilagođene poslodavcu i željenoj poziciji) kao i otvorene molbe za posao. Do kraja mjeseca smo stavili snižene, vrlo prihvatljive cijene, a usluga je garantirano odlična jer radimo brzo i pouzdano. Do kraja lipnja 40% sniženo: - pisanje životopisa 80 kn - provjera životopisa sa detaljnim povratnim informacijama i sugestijama 40 kn - pisanje molbe za posao 60 kn - pisanje motivacijskog pisma 60 kn Eto, ako kome treba - tu smo :)
2019 06 17
Meni bi dobro došlo da neko provjeri, tek tolko da znam da je sve po pe - esu :) .. kolko vam treba vremenski?
2019 06 17
Za pisanje životopisa maksimalno 4 dana, pisanje motivacijskog pisma/otvorene molbe u roku od max 2 dana, ostalo u roku od 24 sata :) Ako nam je manja 'gužva' - moguće i brže. U svakom slučaju, u roku u kojem se inicijalno dogovorimo - u tom roku isporučujemo :)
2019 06 17
Odlično,hvala!Čujemo se brzo
2019 06 17
Ja lektoriram i prevodim životopise na engleski i talijanski. Izdajem i račun. Javite se u inbox za detaljne informacije. :")
2019 06 18