Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Moje krpice.rs

Drage cure, može li mali savjet'! Naime, našla sam artikal koji dugo tražim na Moje krpice.rs. Međutim, problem je registracija. Prvi put sam nekako kliknula na 'prijavi se putem Facebooka' i od tada ne mogu niti vidjeti artikle niti se registrirati kao novi član. Ako je netko probao, neka napiše kako. :) Pozdrav i hvala!
2019 06 18
Prodajem neke stvari pa ako koga zanima neka pogleda moj profiil :)
2019 06 19
Ja bih se rado registrirala tamo, ali iz nekog razloga mi kod registracije ne prikazuje ono sto trebam prepisati sa slike...ni na mobitelu ni na laptopu. Šteta, vidjela sam neke stvari koje bih rado kupila :'(
2019 06 20
Uspjela sam naredni dan - valjda su taj dan imali neke probleme sa stranicom... :D
2019 06 23
> Pink69: > Uspjela sam naredni dan - valjda su taj dan imali neke probleme sa stranicom... :D Koliko npr kosta postarina iz Srbije u Hrvatsku npr da saljem haljinu?nisam nikad slala,a isto imam godinama profil na moje krpice rs
2019 06 23
> AnamariaFunduk: > > Pink69: > > Uspjela sam naredni dan - valjda su taj dan imali neke probleme sa stranicom... :D > Koliko npr kosta postarina iz Srbije u Hrvatsku npr da saljem haljinu?nisam nikad slala,a isto imam godinama profil na moje krpice rs I mene isto zanima
2019 06 24
Ne znam, stvarno. Ali može se pitati u pošti. Meni je donijela prijateljica koja je putovala u HR.
2019 08 03