Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Što se događa s poštom?

> IvonaKarasov: > > NomadOrganic: > > Nije morala preuzeti i nisi joj ništa morala naglašavati. > > Da nije bila doma, dobila bi papirić i preuzela bez plaćanja. > > Ma taman posla da ju paketar čeka dok ide na bankomat 🤣 > > 072 br je sa masnom naplatom, ne preporučam polusatne razgovore 😂😂😂 > Platila bi u pošti ležarinu. To se meni dogodilo. Stavila sam adresu od ureda za dostavu, poštar me zvao u subotu, rekla sam da nema nikoga na toj adresi za preuzeti i da ću paket pokupiti u pošti. U ponedjeljak sam odmah išla po paket i naplatili su mi ležarinu... Isto meni!! Apsolutno isto!!
2019 08 25
> NomadOrganic: > Nije morala preuzeti i nisi joj ništa morala naglašavati. > Da nije bila doma, dobila bi papirić i preuzela bez plaćanja. > Ma taman posla da ju paketar čeka dok ide na bankomat 🤣 > 072 br je sa masnom naplatom, ne preporučam polusatne razgovore 😂😂😂 Za broj 072: Cijena poziva naplaćuje se kao poziv prema fiksnoj mreži ovisno o operatoru. Zvala sam ih i ja nekoliko puta i uvijek mi je bilo besplatno jer imam besplatne pozive prema fiksnoj mrezi.
2019 08 25
Hej cure dali netko zna na koju foru moze pisat da moram platit prilikom preuzimanja paketica 5 kn u posti?? Vec dve godine saljem tako i kod zamjena kad imam preporuku i dode mi papiric za podic na posti i uvijek sam podizala bez da placam ista a znam da mi i ostale korisnice nikad nisu rekle tad da su placale prilikom preuzimanja, pa u cemu je kvaka zna li netko??? 😶
2019 10 15
ta pošta je živo sranje, evo baš mi se javlja korisnica da još nije dobila običnu kovertu, koja je u subotu ubačena... pa ebo ih posao njihov jednu kovertu nisu u stanju dostavit, a nije ni čudo ako ljudi zatiču ovakve slike.... :@ ![] (http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/af6ceb80a3d5a032882d5e0da5d7b476.jpg) ne radi se baš o nikakvoj vrijednosti, ali nju bi razveselilo - eto nadam se da će ipak dobit za dan - dva, još mi ona sugerira nek pošaljem obično, kao da ne trošim, jer je u pitanju poklon, i eto..... bem ti poštu
2019 10 31
"Poštanski inspektor Hrvatske regulatorne agencije za mrežne djelatnosti (HAKOM) rješenjem od 18. rujna ove godine zabranio Hrvatskoj pošti da građanima naplaćuje dodatnu poštarinu od 4,50 kuna za uručenje malih paketa iz međunarodnog prometa." http://www.narodni-list.hr/posts/383665002 Ali naplaćivalo se samo za pošiljke iz inozemstva, ako sam dobro shvatila...?
2019 11 09
Koliko sam ja upoznata neke države imaju tu opciju "malog paketa" gdje pošiljatelj može odabrati jeftinije slanje, a onda primatelj snosi dio troškova. To je najčešće kod nas kad se naručuje iz Kine, pa poštar donese paket ali naplati 4,50 kn. To ne bi trebalo utjecati na pošiljke iz EU. Ali koliko sam primijetila pošta je prestala uopće dostavljati pakete, ostave samo cedulju da možeš podići od sutrašnjeg dana. I u pošti su mi rekli da više ne naplaćuju tu naknadu, ali ni ne dostavljaju :D U praksi ne dostave paket iz EU nego ga sam podižeš, a iz Kine su svejedno dostavili i naplatili 4,50 kn. Nije gospođa bila upućena na razliku kad nešto stiže iz EU ili iz neke zemlje gdje je pošiljatelj stvarno odabrao da se troškovi podijele. Hrvatska pošta isto tako bilježi lažne statuse pošiljaka. U sustav stave da je "pokušana dostava" kad su zapravo samo ostavili obavijest da se paket može podići od sutrašnjeg dana... Koje rasulo...
2019 11 18
Od 8.-15.12. je opet doplata za markicu Crvenog križa i na pošti i na Tisku. :@
2019 12 05
1 2 3