Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

O djeci /

Očuvana dječja kolica - Umag

Poštovani i poštovane iz grada Umaga, Imam jedna dosta velika dječja kolica koja ne želim slati poštom: meni nije praktično, nemam kutiju, a kupcu bi bilo jako skupo. Vjerujem da vrijede makar 300 kn jer su ispravna iako korištena. Njih bi prodala ispod cijene ili zamijenila za nešto što mi treba (imam sina od godinu ipo). Netko treba doći po njih, netko iz grada ili okolice, da dogovorimo primopredaju. Zanima me da li nekome sa područja grada Umaga trebaju ili vi poznate neku mladu mamu kojoj su potrebna dječja kolica. Zauzimaju mi prostor u stanu, smetaju mi, a nekome bi vjerojatno dobro došla. Imate ih na mom njuškalo profilu ( https://www.njuskalo.hr/djecja-kolica/baby-merc-junior-oglas-28622358 ). Rado bi nekome pomogla, ako poznate neku siromašnu obitelj, ako su ok i poklonila bi ih. Relativno sam nova u gradu i nisam stekla neke kontakte ovdje. Nadam se da ćete mi pomoći. * Ako poznate i nekoga tko izdaje kakav stančić od 40ak kvadrata za normalne novce, svaka bi info dobrodošla. Znam da je sada teško naći to, ali ništa ne košta se raspitati. :)
prije 29 dana, 17:56