Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kako vam ide prodaja?

Dakle, baš sam u nekoj stisci s novcem i zapravo uvijek kada mi ne treba, prodaja ide super, a kada mi treba - nitko ništa... 😂 Kako je kod vas? Možda slabije jer je kraj mjeseca ili...?
2019 06 21
Kao sto možete vidjeti po temama koje se otvaraju na forumu ovaj tjedan, svi se pripremaju za sniženja u dućanima pa zato prodaja ide sporije :)
2019 06 21
Ne baš najbolje :)
2019 06 21
Nikako, cak ni zamjene, vjerojatno radi skupih postarina. Cini mi se da su prije artikli imali na stotine pogleda, a sad par pogleda dnevno. Jedino ako taj brojac pogleda nije u funkciji?
2019 06 21
Mislim da je poskupljenje postarina bitno promijenilo situaciju, no najbolje bi bilo kada bi svi dijelili po pola i za vece svote poklanjali postarinu. Nekako mi se to cini najvise fer
2019 06 21
Proteklih par mjeseci mi je išla kao nikad do sad, a sad zadnjih mjesec dana baš slabo. Znala sam da će jednom doći kraj tom sretnom razdoblju ,:)
2019 06 21
Nikako :/
2019 06 22
Uf dobro, susosjecam s vama kojina ne ide.... Da, nazalost se zbog postarine bas osjeti. Dogodilo mi se i da je par cura odustalo onako za majicu od 50 kuna kad sam rekla da je sve zajedno 72 (jer su htjele tisak). Hjao, a dobro... Sretno nam dalje 😂
2019 06 22
Najtužnije je što će najslabije ići povoljna roba jer poštarina nije realna u usporedbi s tim. Šteta.
2019 06 22
Nikako nazalost. Selim u drugi grad i cilj mi je sve prodati. snizila sam cijene, dodala neke majice i stvarcice po 20 kn koje su nove...i dalje nista. Cak sam napisala da se mozemo dogovoriti oko cijene i sve,pa evo nikako :o ,:(
2019 06 23
Nikako, al zato kupovina i vise nego dobro 😂 a moram se hitno rijesiti viska pa poklanjam puno stvari, ako nadete sto slobodno se javite 😊
2019 06 23
Zadnjih mjesec dana ide slabije nego inače. Baš od kad je poskupio Tisak,pa sad ne znam ima li veze to sa tim ili se slučajno poklopilo. Obišla sam sniženja i sama. Kao prvo roba je nedovoljno snižena,a u nekim dućanima i nije sve sniženo i opet je skupo. Kao drugo to je takav nered,gužva u gardebori i na kasi i stvarno treba imati volje za nešto pronaći. I treće jedna haljina koja se meni sviđala i dan prije sniženja ih je bilo pregršt ,nema je na sniženju. Valjda neke stvari pospreme.😐 Tako da nam sniženja i nisu neka konkurencija.
2019 06 23
Ljudi su na moru. Tko god je mogao, taj je zgibao u južne krajeve.
2019 06 23
> SilaVila: > Zadnjih mjesec dana ide slabije nego inače. Baš od kad je poskupio Tisak,pa sad ne znam ima li veze to sa tim ili se slučajno poklopilo. > Obišla sam sniženja i sama. Kao prvo roba je nedovoljno snižena,a u nekim dućanima i nije sve sniženo i opet je skupo. Kao drugo to je takav nered,gužva u gardebori i na kasi i stvarno treba imati volje za nešto pronaći. > I treće jedna haljina koja se meni sviđala i dan prije sniženja ih je bilo pregršt ,nema je na sniženju. Valjda neke stvari pospreme.😐 Tako da nam sniženja i nisu neka konkurencija. Slažem se
2019 06 23
> Tanči14: > Ljudi su na moru. > Tko god je mogao, taj je zgibao u južne krajeve. Mogla sam i ja,ali nisam.😁😁😁 Ima nas i tu.🤷🏻‍♀️
2019 06 23
1 2