Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Nica i (azurna obala)

Pozdrav! Za mjesec dana putujem u Nicu, ostajem tjedan dana. Avion i smjestaj placeni, ostaje mi jos plan puta razradit. Imam neke ideje sto pogledati i gdje jesti ali me zanima ako netko ima iz prve ruke preporucit dobar restoran ili nesto sto ne smijemo preskocit ;D baza nam je u Nici ali planiramo rent a car pa obic obalu sve do St. Tropeza na jednu stranu odnosno na drugi dio (Monaco itd) vlakom, bus..
2019 06 28
Ono sto me se posebno dojmilo je brdo Chaetau, Villefranche... kraj Nice. To preporucujem za posjetiti. Cijene po normalnijim restoranima jako variraju, nekakva srednja cijena je 80-100eura po osobi i to su uglavnom slijedovi od 4-5 razlicitih vrsta jela. Sve ovisi ponajvise o budzetu pa samim time i preferencije :)
2019 06 28
Bus prema Monacu ide svako malo, ali s ogranicenim brojem putnika pa se ponekad ceka ˝na red˝. Mi smo radi prakticnosti koristili rent-a-car ili vespu za manje voznje
2019 06 28
Meni se Menton jako svidio.
2019 06 29
> AnDra411: > Ono sto me se posebno dojmilo je brdo Chaetau, Villefranche... kraj Nice. To preporucujem za posjetiti. > Cijene po normalnijim restoranima jako variraju, nekakva srednja cijena je 80-100eura po osobi i to su uglavnom slijedovi od 4-5 razlicitih vrsta jela. Sve ovisi ponajvise o budzetu pa samim time i preferencije :) Hvala na odgovoruu, pisem sve preporuke 🙈 Ovih 80-100e nam je ipak previse malo pa se nadam da ce biti i jeftinije :D
2019 06 29
Ima i jeftinijih, naravno, no ovo sam navela kao prosjecnu cijenu u vecini gradova duz obale (i Nica, Cannes, Marseille, Monte Carlo..). Ne znam koji bih navela kao preporuku, mi smo lutali ulicama i kraj vecine jeftinijih, meni se nalazi na terasi pa se mogu pogledati cijene. Ovi navedeni su vise s nekim “ego kuharima” i kreacijama na tanjuru, u sklopu razvikanih mjesta. Pekarne su im vrh, puno veci izbor nego kod nas i cijene su sasvim pristojne. Hrpa slastica i raznoraznih kruscica i peciva, probajte sto vise mozete :))
2019 06 29