Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

Njegova prijateljica

Muci me jedna stvar. Jedan decko kaj ga znam znaci druzi se sa bivsom koja mu je kao frendica. Nisu sluzbeno skupa. Stalno se svadaju jer ona radi scene pa se opet cuju i pocnu kontakt. Mislite da je on losa osoba, ako zna da je njoj stalo, vidi da nejde prijateljstvo i zove je opet na seks i opcenito ovako sili prijateljstvo, nece se maknuti?. Pa su imali svade no javi joj se opet. Vrijedali se. Jel to normalno po vama? Jel normalno da on sili tako ako zna da ga ona "voli" i sve dal je los covjek? Zasto se skroz ne makne od nje nego joj se kad tad javi iako nisu seks imali mjesecima i dalje je ispituje pa ona ne odgovara na poruke i sili to iako se svadaju jel to zdrava osoba ili ne. Ona ima svoje drame pa ga vrijeda pa se ne cuju pa se opet jedan javi. Kaj joj prelazi preko tog. Nesto rekao joj u zadnjoj svadi od sad si za mene nula bodova ne zelim te ni cut ni vidjet, pa kad se pojavi negdje pjeni se na nju nagurava je. Svakakve rijeci pa se cuju ispocetka. Zar mu je tako bitna prijateljica nemre bez nje?
prije 16 dana, 22:38
Ja mislim da će se on i prijateljica vjenčati ,imati divnu djecu i živjeti sretno do kraja života. :') :') :')
prije 16 dana, 23:02
o:) o:) ,:(
prije 16 dana, 00:26
> silkica: > Ja mislim da će se on i prijateljica vjenčati ,imati divnu djecu i živjeti sretno do kraja života. :') :') :') :D :D vjerojatno
prije 16 dana, 08:40
> silkica: > Ja mislim da će se on i prijateljica vjenčati ,imati divnu djecu i živjeti sretno do kraja života. :') :') :') Word :') :') :')
prije 16 dana, 09:15
Najpametnije je da ti započneš vezu s njim, ovak nema smisla da se uzrujavaš oko nečeg kaj te se ne tiče ;) Osim ak si ti ta frendica, onda isto započnite vezu pa bu te pustio na miru <3
prije 16 dana, 11:55
Oboje su apsolutno zdravi. Ne vidi se nikakvih anomalija ni u napisanome ni u opisanome, a jedino što odmah upada u oči to je obostrana ljubav i zrelost spomenutih mladih ljudi. Pisala bih još, ali me prijatelj s kojim se povremeno vrijeđam zove na seks...
prije 16 dana, 14:42
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/eae3931d5ed67052be2b1a48e86ca827.jpg)
prije 16 dana, 18:49
Mene uvijek oraspoloži kad znam da postoje ovakve žene/cure (ili muškarci ,:) ) kojima se da otvaravati nove profile samo da bi postavljali teme ovakvog tipa.Samo ne znam da li je nepismenost stvarna ili je samo maska :') ?Ali svakako mi je drago da postoje osobe koje nemaju pametnijeg posla u životu.Ako ih to veseli,blago njima,neka samo uživaju :). I još samo da pitam:Hladna curo,jesi li to ti?Jesi li otkrila da je je tvoj bivši normalan,ili nije? :') :') :') https://mojekrpice.hr/forum/t/258596/da-li-je-on-normalan
prije 16 dana, 18:52
Šta god da radi '' frendica''nek se zaštiti prilikom tog rađenja.
prije 15 dana, 00:33