Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Ortodont - Rijeka

Pozdrav, razmišljam o aparatiću za zube. Molim Vas za preporuke ortodonta u Rijeci i Vaša iskustva
2019 07 05
Da se nadovežem, tražim dobrog zubara u Ri, ne mora biti preko hzzoa, samo trebam sredit karijes, ako znate nekog u centru javite (:
2019 07 05
> BiggieS: > Da se nadovežem, tražim dobrog zubara u Ri, ne mora biti preko hzzoa, samo trebam sredit karijes, ako znate nekog u centru javite (: Meni je ok edita marčan, ona ti je tamo u adamićevoj di je wok, ulaz prije
2019 07 05
> indigorisk: > > BiggieS: > > Da se nadovežem, tražim dobrog zubara u Ri, ne mora biti preko hzzoa, samo trebam sredit karijes, ako znate nekog u centru javite (: > Meni je ok edita marčan, ona ti je tamo u adamićevoj di je wok, ulaz prije E super hvala ti :)
2019 07 06
zaobići igora kušičku. meni je napravio koma zube, ne sluša pacijente. sestra je bila kod ferrerija (smile studio). nisu jeftini, ali stvarno se trude kod pacijenta. imaju dobru tehnologiju i ne idu linijom manjeg otpora. ako treba 10 godina ravnati zube, 10 godina će ih ravnati.
2019 07 08
Isto tako bi se nadovezala da definitivno zaobidjes ordinaciju Marelic kod pomorskog. Jako je nekulturan i bahat i da ne spominjem kako mi i dalje nije u potpunosti rijesio problem.
2019 07 16
Moje preporuke za doktora Pavlića. Nalazi se preko puta Bačve (kafić-bar) kod Bonavije.😊
2019 07 23