Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Kreditne kartice

Drage krpičarke, Ne znam koliko ste upoznate, ali mi u školi, većina, preko ljeta budemo na birou, znači prekid ugovora i onda opet kada krene škola... Ja bih htjela uzeti kreditnu karticu, ali trenutno nemam ugovora i nitko ne daje niti kartice niti kredite, a sigurna sam da ću raditi od 9.mj.odnosno, kada krene škola... Je li se neka od Vas susrela sa sličnom situacijom? Jeste nekada uspjeli doći do kredita? Hitno mi treba veća svota novca, i nemam pojma šta da radim, kome da se obratim... Hvala :)
2019 07 05
ako primate placu na Erste oni jako cesto šalju ponudu za diners bez plaćanja članarine za tu prvu godinu .za ostale banke neznam
2019 07 05
Znam da, ali preko ljeta nisam na ugovoru, na Zavodu sam.... kao nezaposlena...
2019 07 05
Kredit kao nezaposlena nećeš dobiti. Kreditna kartica? To ne znam reći. Kao zaposlenih MZO-a možete imati Diners u ersteu bez članarine uopće, ali to tek kada ponovo krenete raditi. Imate limit na toj kartici u iznosu vaše plaće
2019 07 05
kreditnu karticu možda možete dobiti kao nezaposlena, ali mislim da vam o plaći ovisi limit. ja kao student sam na americanu imala 2000 kn, a na masterici 1000. što se kredita tiče, ne morate imati stalni ugovor, tj na neodređeno, ali ugovor unatrag nekoliko mjeseci morate imati. znači, ako ste na određeno, tražiti će vas unazad 3 mjeseca npr., a onda vam ponuditi kredit (nenamjenski) u skladu tome i rok otplate. naravno što je rok otplate dulji, to vam je i kamata veća. odite u svoju matičnu banku i raspitajte se vezano za kreditnu karticu i nenamjenske kredite. svaka banka ima svoju politiku i svaki korisnik im je individualan. ako vam se ne sviđaju uvjeti, pitajte u nekoj drugoj banci,
2019 07 08