Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Rođendanski poklon ideje savjeti

Pozdrav dame.. Što predlaže te za dečko rođendanski poklon.. Da naglasimo to je dvomjesečna veza.. Čini li vam se narukvica i parfem pretjerano za početak? Pišite ideje i savjete.. Hvala vam
2019 07 05
A čuj nekome preveć nekome premalo. Sve u skladu sa svojim mogućnostima i osjećajima. Koliko imate godina? Jel to zabava ili može ići prema ozbiljnijem? Po meni neki prosječni parfem uz neki omiljeni slatkiš skroz ok poklon. Bruno Bannani tipa
2019 07 05
> Ivaaaaa: > A čuj nekome preveć nekome premalo. Sve u skladu sa svojim mogućnostima i osjećajima. Koliko imate godina? Jel to zabava ili može ići prema ozbiljnijem? > Po meni neki prosječni parfem uz neki omiljeni slatkiš skroz ok poklon. Bruno Bannani tipa Slazem se
2019 07 05
Parfem je uvijek dobar za poklon. Slažem se sa ivom Bruno Bannani je dobar parfem
2019 07 05
Parfem uvijek pali, slazem se sa curama. Ako ti se ne svidi, mozes ga primjerice odvest u kino na neki film koji bi on gledao i na veceru, fast food, sta god voli... lijepo se podruzite, ti platis i to mu je poklon. Po meni je malo pretjerano narukvica i parfem, mozda radije jedno od toga i neki slatkis kako je rekla Ivaaaaa :)
2019 07 05
Hvala cure na savjetima :") Imam 24 godine Nešto od navedenog budem iskombinirala <3
2019 07 06