Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Rođendanski poklon ideje savjeti

Pozdrav dame.. Što predlaže te za dečko rođendanski poklon.. Da naglasimo to je dvomjesečna veza.. Čini li vam se narukvica i parfem pretjerano za početak? Pišite ideje i savjete.. Hvala vam
prije 11 dana, 21:54
A čuj nekome preveć nekome premalo. Sve u skladu sa svojim mogućnostima i osjećajima. Koliko imate godina? Jel to zabava ili može ići prema ozbiljnijem? Po meni neki prosječni parfem uz neki omiljeni slatkiš skroz ok poklon. Bruno Bannani tipa
prije 11 dana, 23:32
> Ivaaaaa: > A čuj nekome preveć nekome premalo. Sve u skladu sa svojim mogućnostima i osjećajima. Koliko imate godina? Jel to zabava ili može ići prema ozbiljnijem? > Po meni neki prosječni parfem uz neki omiljeni slatkiš skroz ok poklon. Bruno Bannani tipa Slazem se
prije 11 dana, 23:38
Parfem je uvijek dobar za poklon. Slažem se sa ivom Bruno Bannani je dobar parfem
prije 11 dana, 23:39
Parfem uvijek pali, slazem se sa curama. Ako ti se ne svidi, mozes ga primjerice odvest u kino na neki film koji bi on gledao i na veceru, fast food, sta god voli... lijepo se podruzite, ti platis i to mu je poklon. Po meni je malo pretjerano narukvica i parfem, mozda radije jedno od toga i neki slatkis kako je rekla Ivaaaaa :)
prije 11 dana, 23:53
Hvala cure na savjetima :") Imam 24 godine Nešto od navedenog budem iskombinirala <3
prije 11 dana, 00:09