Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Oziljci od akni!!!

Molim vas pomoć!!! Kako se riješiti oziljaka od akni. ? Molim vas za preporuku za neku kremicu 😊
2019 07 08
Ja redovno idem na tretmane kod privatnog dermatologa .. nema lijeka s kremicama, iskljucivo krioterapija pomaže 😊
2019 07 08
O kakvim se točno ožiljcima radi? Hiperpigmentacije, odnosno zaostale flekice od akni, atroficni ( udubljenja) ili keloidni ožiljci?
2019 07 08
Udubljenja rupice 😕
2019 07 08
Ja bolujem od seboroičnog dermatisisa, imala sam duboke akne koje sam naravno sama tiskala dok nisam krenula kod doktora.. ostali su ožiljci, baš takvi, rupe.. riješila sam samo sa krioterapijom..
2019 07 08
> redrose80: > Udubljenja rupice 😕 Krema koja će to riješiti ne postoji. Eventualno i možda s tretmanima laserom. Mada, najprije bih rekla da nema načina da se rupice izravnaju.
2019 07 08
Možeš razmisliti o kemijskom pilingu. Ja sam išla u polikliniku na 4 tretmana 30% TCA kiselinom. Jako sam zadovoljna bila. Imala sam malo plitkih rupica i postupalne flekice.
2019 07 09
Trebala bih vidjeti vašu sliku da mogu dati savjet što bi točno pomoglo. Na žalost nijedan dostupan tretman problem odnosno udubljenja neće u potpunosti riješiti već samo u određenom postotku poboljšati stvar. Opet nažalost većina naših dermatologa/ plasticara ne bavi se pretjerano ožiljcima niti u Hr postoji netko tko se usko specijalizirao za tu problematiku. Kod udubljenih ožiljaka opet razlikujemo nekoliko podvrsta. Primjerice ako se radi o dubokim a " sitnim ožiljcima" tkz ice Pick ožiljci preporučila bi tca cross tretmane ( visoke koncentracije kemijskog pilinga se stavljalju u "bazu ožiljka"u kombinaciji s dermarollerom.
2019 07 11
Moja preporuka puzev gel iskljucivo original ,osobno koristim vec 5 godina ,svaki dan stavljam na lice,prije sam dva puta dnevno sad jednom i lice mi blista,imala sam velikih problema s aknama i oziljcima i ovo mi je super pomoglo,al sam prije puzevog gela koristila tretman u kozmetickim salonima AHA kiseline takoder vrlo uspjesno i nakon tog sam nastavila s puzevim gelom preporucam :)
2019 10 21
> Ajicija: > Moja preporuka puzev gel iskljucivo original ,osobno koristim vec 5 godina ,svaki dan stavljam na lice,prije sam dva puta dnevno sad jednom i lice mi blista,imala sam velikih problema s aknama i oziljcima i ovo mi je super pomoglo,al sam prije puzevog gela koristila tretman u kozmetickim salonima AHA kiseline takoder vrlo uspjesno i nakon tog sam nastavila s puzevim gelom preporucam :) Da, naravno. I sasvim slučajno baš Vi prodajete te super kreme. 🤔
2019 10 22
> Tanči14: > > Ajicija: > > Moja preporuka puzev gel iskljucivo original ,osobno koristim vec 5 godina ,svaki dan stavljam na lice,prije sam dva puta dnevno sad jednom i lice mi blista,imala sam velikih problema s aknama i oziljcima i ovo mi je super pomoglo,al sam prije puzevog gela koristila tretman u kozmetickim salonima AHA kiseline takoder vrlo uspjesno i nakon tog sam nastavila s puzevim gelom preporucam :) > Da, naravno. > I sasvim slučajno baš Vi prodajete te super kreme. > 🤔 Prodajem kreme jer su namjenjene za nesto drugo,ne odgovaraju mi, dok je gel bas za akne i oziljke i to koristim gel,ne kremu :)
2020 05 24
avene triacneal expert, ima retinal i papain.
2020 09 21