Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Mišljenje o primarku

Pozz cure ,je li neka od vas kupovala u primarku? Zanima me kako bi ocijenili omjer cijene i kvalitete ,jeste li zadovoljni kupljenim i s kojom trgovinom kod nas biste usporedili ? Isplati li se otići tamo ? 💸
prije 8 dana, 15:10
Meni je u rangu Pepca.
prije 8 dana, 15:28
Bilo je vec nekoliko tema o tome. Evo jedna: https://mojekrpice.hr/forum/t/255511/primark-iskustva
prije 8 dana, 15:38
Dosta su neke cure koje su posjetile razvikale to, ali imam osjećaj kad bih ja otišla tamo da ne bih ništa našla jeftinije nego po nekim našim ducanima,možda je to bilo isplativije prije dok i kod nas nisu došli raznorazni dućani u kojima možeš kupiti neku krpicu po povoljnim cijenama npr waikiki ,c&a itd
prije 8 dana, 15:43
Odlazim 2 puta s kćerima u polugodišnju kupnju...nigdje u Zgb za svoju poveću zahtjevnu nogu(42-43) nisam našla balerinke za 7 eura ..gležnjaće za 9 eura....isto tako baloner kratki crni(3 godinu za redom nosim) za 13 eura nažalost u svojoj veličini i tog materijala nisam našla kod nas(46)..uglavnom nosim iz razloga jer brzo rasturim cipele od 1300 kn i ove za 50 kuna isto a tamo moram priznat jedino nađem a da nemam 3 žulja drugi dan..tako da mi se isplati otići ali recimo majce kratki rukav katastrofa...bar u mojoj veličini ..veličina 46 taman do pupka mi dođu.Odlične čarape imaju.. Hvatamo odlazak u 01 i 08 mjesecu i stvarno ponekad za minimalno novca kupimo dosta a tim više ...ipak neki drugi dezen robe nego što vidimo u Zgb.. a naposljetku to nam dođe kao žensko druženje :-)..i veselimo se otići opet.
prije 8 dana, 15:59
Super onda ako možete naći neke malo veće br po pristupačnim cijenama, ja sam 34-36vel Pa nemam problema s pronalaskom odjeće i po našim ducanima..sigurno bih pronašla nešto za sebe i tamo npr rublje, nakit,a i pokoji komad odjeće ..kome je blizu sigurno se isplati otići u tako neku veću kupnju 😊
prije 8 dana, 16:44
Ima iz Zgb organizirano po 100 kn busom Primark Graz ..2 puta tjedno i to je super povoljno a ako je netko dalje nazalost skupo je no...još je sve jeftinije nego ići vlastitim prijevozom...vinjeta cestarina benzin bude cifra ccai 600 kuna..
prije 8 dana, 17:12
Daa,svakako nije zgodno iz neke dalje destinacije..ako na zimu budem išla u ljubljanu ili austriju svratit ću..A tko zna možda i kod nas dođe 😁
prije 8 dana, 17:25
Primark je super ukoliko se zelite obuc u trendu a za jako malo novaca kupujem u Austriji cesto u Scs shoping centru najvise sitnice za kucu donje rublje carape pidjamice stikle su im bas lijepe i uopce nisu nekvalitetne neke imam godinama...sto se odjece tice ima jako lijepih stvarcica no mora se pazit na kvalitetu i materijale ali u posljednje vrijeme se i u Zari mora pazit koja je razvikan brand a ima dosta lose odjece..tako da ako vam je blizu svakako se isplati pogotovo za djecu jako jeftino a moderno po meni daleko jace od Pepca i CA pa cak i od Hm sto se mode tice
prije 8 dana, 18:46
Meni osobno čak nije ni bitno da je prekvalitetno jer sam mlađa osoba i često mijenjam garderobu ,jedino mi je bitno da ne pukne nakon jednog nošenja ili da se razvuce nakon jednog pranja ...cisto 1 sezonu da izdrži
prije 8 dana, 19:10
Po meni je ok odjeća, ali opet ovisi što se točno kupuje. Recimo ja sam uzela prošle godine ljetnu haljinu i bila je super. Također sam uzela i neku pidzamu za spavanac, šarena i udobna.. potkošulje su im isto ok. Trenirke za vježbanje koje sam uzela su bile dosta tanke i činile su mi se manje kvalitetnim. Možda je bilo do kolekcije, ne znam. :) Uzela sam neki "fake" dri fit i zaista je bio preloš, haha.. Treba imati na umu da se morate naoružat strpljenjem zbog preevelikog dućana, gužve i ooogromnog izbora čime se boravak tamo produljuje :)) Prilikom kupnje donjeg rublja (koje je manje-više zapakirano ako se kupuje 4 ili 5 u paketu) na blagajni naglašavaju kako ne vrše zamjenu.. E da, i veličine su im malo mutave. Npr. na artiklu piše S i onda u brojevima vidite da to nije 36 nego 38.. to obavezno gledajte..
prije 7 dana, 00:08
U Primark se ide na cjelodnevni izlet sa stankom za rucak od pola sata😂😂😂.. Jer tam ak hoces sve pogledat treba vremena🥳🥳
prije 7 dana, 10:05
Ne znam zašto mi prikaže samo 20ak proizvoda kad uđem na njihovu web stranicu 🤔 ,sumnjam da ih ima samo toliko😂
prije 7 dana, 13:11
Bome nema..ima jedno 2222220 proizvoda😂😂
prije 7 dana, 15:27
> petra3007: > Ne znam zašto mi prikaže samo 20ak proizvoda kad uđem na njihovu web stranicu 🤔 ,sumnjam da ih ima samo toliko😂 Vama ne preostaje ništa drugo već sjest u bus pa Via Primark :-)
prije 6 dana, 10:35
1 2 Sljedeći