Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Uplatila prije desetak dana, vise nema odgovora

Pozdrav svima, Jednoj korisnici(ona ima oko 40tak pozitivnih povratnih) sam uplatila za haljinu u četvrtak navečer, 27.6. ;nekoliko sati poslije joj to i javila, a ona je potvrdila da su joj novci sjeli 28.6. u petak, te da joj ostavim svoje podatke za slanje, što sam odmah i učinila. Korisnica se zatim javlja dva dana kasnije (što u redu, bilo mi je razumljivo jer je dolazio vikend) i govori da ce poslati sljedeci dan, sto je bio ponedjeljak, 1.7. Otad svaka komunikacija s njene strane prestaje. Primjetila sam da se prijavljivala na stranicu jos dva-tri dana nakon najavljenog slanja pošiljke, te sam joj u srijedu, sto je ujedno bio i zadnji dan kada se logirala na mojekrpice, poslala poruku u kojoj sam zatražila šifru paketa za praćenje. Međutim do danas nema nikakvog odgovora, a korisnica se više niti ne prijavljuje na stranicu od tog dana. Poslala sam joj jos jednu poruku krajem proslog tjedna, govoreci da mi cak ne bi ni bio problem pricekati ako joj je iskrsnuo nekakav problem, da mi je barem nekako javila to, ali eto nista jos. Ne znam što da radim, nikad mi se ovakvo nešto prije nije dogodilo. Možda čak i pretjerujem, ali meni bi bilo i neugodno uzeti nečije novce i onda ne slati plaćeni artikl toliko vremena...  Da napomenem, već sam i pitala na kiosku za paket (znam da obično dođe obavijest na mob kada paket stigne no mislila sam, možda je ovog puta drugačije) , no nema ništa... Zaista ne znam što više da mislim, nadam se da sve ovo postoji neko objašnjenje no što vise vremena prolazi, sve manje sam optimistična...
2019 07 09
Stavi link profila te osobe da vidimo i mi. Mislim prošlo je skoro 2 tjedna, paket ti je trebao stići ako je poslan tiskom ili ga ona možda nije ni poslala.
2019 07 09
velika je vjerojatnost da ga nije ni poslala samo se nadam da nije riječ o velikoj sumi
2019 07 09
Ovo se i meni trenutno događa..gđa sa 213 pozitivnih..uplatila isti dan kad i Vi..poslala joj svoju adresu i otada muk. Vidim da se ulogirava ali odgovora nema. Ja se danas spremam objaviti razgovor tu i vidjeti što će mi reći što da napravim. Naslov moje teme je " Nema odgovora" pa možete škicnuti.
2019 07 09
Kontaktirajte nekog tko je s njom imao suradnju pogledajte povratne možda netko ima mob ili podatke ime prezime adresu, pa ju tako probajte naći. Ja sam tako nedavno jednu uspjela kontaktirati curka druga koju je isto zavaljala je našla po njenom imenu joj muža na fb i kontaktirala ga. Expresno nam se javila!
2019 07 09
Ajde da ne otvaram novu temu, da upitam ovdje. Kod mene je obrnuta situacija. Znači, žena mi uplati novce i pošalje podatke za slanje poštom. Ja pošaljem paket, javim joj broj za praćenje... Da bi se prestala javljati! Vidim po broju za praćenje da paket stoji u pošti nepodignut! Mislim da je rok nekih 5 radnih dana... Nemam njen broj telefona jer za slanje poštom ni ne treba, pa ne znam kako da drugačije dođem do nje. Znam da nisam ja na gubitku, ali bilo bi mi bezveze da se paket vrati...
2019 07 10
> Yellow_rose: . Znam da nisam ja na gubitku, ali bilo bi mi bezveze da se paket vrati... Pa pokušajte preko nekoga tko je s njom surađivao doći do broja tel. ili telefonski imenik, tel.informacije, face...
2019 07 10
> vedranapv: > > Yellow_rose: > . Znam da nisam ja na gubitku, ali bilo bi mi bezveze da se paket vrati... > Pa pokušajte preko nekoga tko je s njom surađivao doći do broja tel. > ili telefonski imenik, tel.informacije, face... Zadnju suradnju je imala lani... Nema puno povratnih. Ja nemam fejs, a niti vremena ganjati žensku, jer imam malu bebu. Ima i ona bebu, pa nije baš bila ažurna u odgovaranju, ali vidim da nije logirana na Krpicama već tjedan dana. Tko zna što ju je spriječilo... Nadam se da će se javiti...😒
2019 07 10
Pridružujem se klubu..danas tri tjedna od kako sam uplatila i poslala svoju adresu..od tada muk uz redovno ulogiravanje i zadnja 8 dana ni to.
2019 07 17
Da li postoji za takve neka lista? Mislim nisu to neke Ane Mate ( o toj sam se načitala tu) već ono sve 5 pa čorak. Ili samo ovak upozorenje, link i negativna povratna?
2019 07 17
ima crna lista javiš adminu pa ju doda
2019 07 17
> krulc1979: > Da li postoji za takve neka lista? Mislim nisu to neke Ane Mate ( o toj sam se načitala tu) već ono sve 5 pa čorak. > Ili samo ovak upozorenje, link i negativna povratna? Samo negativna nije dovoljna treba otvorit temu s imenom i prezimenom doticne naci tel. broj,i pokusati doci do novca ovako samo je negativna ostavljena,a ta ista osoba moze otvorit novi profil i opet ispocetka sve podatke staviti na crnu listu
2019 07 17
Kad ste već tako super i na sve odgovarate moram još pitati kako se javi adminu ( nije mi do sad trebalo). I još nešto..curke su upozoravale da bi prije uvijek bilo dobro provjeriti ime ili iban..kako to? Uguglati ili na krpice u pretraživač? 🤗 Tnx
2019 07 17
> krulc1979: > Kad ste već tako super i na sve odgovarate moram još pitati kako se javi adminu ( nije mi do sad trebalo). > I još nešto..curke su upozoravale da bi prije uvijek bilo dobro provjeriti ime ili iban..kako to? > Uguglati ili na krpice u pretraživač? 🤗 > Tnx Da, ovo i mene zanima...
2019 07 17
pogledaš na crnoj listi (dosadan posao al bolje i to nego poklonit pare nekom) adminu pošalješ poruku
2019 07 17
1 2