Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pomoć oko TISAK paketa

Pozdrav, zanima me kako sad s tisak paketima funkcionira? neki dan mi žena naplatila oko 5 kn više tisak paket jer nisam donesla svoju ambalažu i sad me zanima mogu li ja donesti u običnoj kutiji od cipela i je li se to podrazumijeva kao ambalaža? jer ovako paketi užasno skupi ispadaju. ili rađe da šaljem poštom?
prije 7 dana, 16:34
paketi se salju iskljucivo u njihovoj ambalazi koja se dodatno placa ne mozemo slati u svojim kutijama jedino je moguce unaprijed kupiti ambalazu na kiosku pa kasnije slati
prije 7 dana, 16:40
o pa miša mu poljubim, pa zar je to samo meni užasno skupo postalo ili? stvarno smatram da je preskupo, na kraju pošta ispada jeftinijom...
prije 7 dana, 16:45
> kikibu5: > o pa miša mu poljubim, pa zar je to samo meni užasno skupo postalo ili? stvarno smatram da je preskupo, na kraju pošta ispada jeftinijom... Preeeskupoo, a sto se tice poste; dogodilo se da su mi izgubili paket i jedan paket sam cekala ni vise, ni manje nego - 14 dana! Uzass Sad mogu birati između dva zla 😂
prije 7 dana, 16:48
Preeeeeskupo, ali ja u zadnje vrijeme ponesem kovertu doma i pakiram apsolutno sve u njih. Najjeftinija opcija na tisku i ukupno je 16kn! Kutija dođe zdrava i nepokidana! Što se tiče gubljenja paketa, u mjesec dana mi je Tisak izgubio dva paketa- čekam još uvijek refund za oba. I to oba koja su išla iz Splita put Dubrovnika!
prije 7 dana, 17:33
Više na temi: https://mojekrpice.hr/forum/t/260753/tisak-naplacivanje-kutija
prije 6 dana, 20:51
Jel vama radi tisak code aplikacija? Meni vise ne nudi da odaberem tisak 😩
prije 6 dana, 23:11
Tisak ima novu aplikaciju, koju jos nije moguce downloadati (u obliku mobilne aplikacije, jel), ali otvoriti ce se upisom u google. Ja sam isto muku mucila s tim neki dan 🙂 A sto se tice zagubljenih paketa od strane tiska, lani sam povrat novca cekala cca.2 mjeseca i to nakon sto sam doslovno izmaltretirala sve moguce zaposlenike u call centrima, skladistima i ne znam gdje sve ne.. 😏
prije 6 dana, 23:19
Ovisno o tome što šaljete.Slala sam poštom preporučenu pošiljku pakiranu u kuvertu ( težina pošiljke je bila preko 50 g) i platila sam 13 kn Drugu preporučenu pošiljku iznad 200 g sam platila 15 kn.Jeftinije mi je nego Tisak.S tim da čuvam sve kuverte koje dobijem i onda samo nalijepim na papiru adresu.
prije 6 dana, 08:12