Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Čuvanje kuće/stana...

Poštovane i poštovani, Ako Vi imate ili znate nekoga tko ima nekretninu u kojoj ne stanuje, koja mu zjapi prazna, a useljiva je, moj izvanbračni partner i ja se nudimo za održavanje i plaćanje režija. Može i simbolična najamnina. Moj čovjek je soboslikar, razumije se u popravke po kući, nagledao se bauštele u Njemačkoj i kod nas i zna sa takvim stvarima. Spremni smo i za sitno renoviranje ako je potrebno. Održavali bi nečiju kuću ili stan od 40ak kvadrata na više jer imamo 1.5 godišnje dijete. Bitno nam je da je nekretnina u blizini dječjih vrtića i škole najviše zbog malenog. Spremni smo se i preseliti sa jednog kraja Hrvatske na drugi. Zainteresirani smo i za kupnju kuće na rate koju bi otplaćivali kroz stanarine, tj. što bi plaćali banci za kredit, davali bi ovako vlasniku. Naravno sve uz ugovor. Ne želimo ništa besplatno, samo si pokušavamo riješiti krov nad glavom. Svaka korisna informacija je dobrodošla. Možete se javiti ovdje ili na privatne poruke, pratit ću ovu temu. Blaženka
2019 07 10
* Ne zanimaju nas lešinarski ugovori o dosmrtnom uzdržavanju starijih i nemoćnih osoba.
2019 07 10
@mirnaz Hvala Vam puno !
2019 07 11