Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Internet bez fiksnog telefona?

pozz, je li moguce imati internet bez fiksnog telefona, jer ga ne koristim a samo bi ostavila net.zna li tko :D
prije 6 dana, 01:53
Moguće je, ja tako imam u stanu. Uslugu interneta sam uzela preko Bneta za 149kn/mjesečno. https://www.a1.hr/bnet/internet
prije 6 dana, 07:57
Imaš i tele2 flat pokucni i jako je jednostavno za spojiti i brzo se realizira Odeš do njih i dogovoriš sve :)
prije 6 dana, 09:18
Ja imam hippo internet, flat, 100kn mjesecno. Imam ga vec god dana i 2x je nestala veza, zoves ih i jave ti se u bilo koje doba dana i rjese problem ekspresno. Doduse ja mislim da oni samo djeluju na podrucju Dubrovniku, ne znam mozda su se i prosirili sad
prije 6 dana, 13:40
Mi imamo tele2 pokućni :") Definitivno preporučujem!
prije 6 dana, 13:48
Ja sam na t comu u promjenila bi i ostavila samo net,preskupi su
prije 6 dana, 15:56
Ima li tko iskustva sa optika telekom?
prije 6 dana, 16:49
Ja imam tele dva pokucni. Nažalost ne mogu rec da sam zadovoljna. Nalazimo se u Samoboru a veza je katastrofa! Ističe mi u 9 mjesecu tako da bih se rado prebacila na neki drugi. Nadam se sto većem broju prijedloga i iskustava 😂 i da uvijet je bez telefonske veze jer ju mi ni nemamo u stanu ☺️
prije 6 dana, 17:57
Ja imam A1 homebox. Zaštekaš u struju i to je to, doduše ima dodjeljen telefonski broj al ga ne koristim. cca 130kn placam, jer imam dosta uređaja u A1. Mislim da je samostalno nešto skuplji.
prije 6 dana, 19:00
Također imam A1, samo router uštekan u utičnicu ; neograničeni net, dodjeljen br (ne koristim). Brzina, pokrivenost top topova, jak signal, nikad nikakvih zastoja ili kvarova, što mi je važno jer živim doslovno u šumi ,:) koristim ga godinu dana, full zadovoljna. Obveza ugovora 2g, 165kn/mj Na ovoj lokaciji mi zašteka povremeno moj tele2 net na mobu, pa smo zato odustali od pokućnog koji je bio, ajmo reći- prva solucija. Sa ovim nisam požalila sekunde.
prije 5 dana, 23:38
Moguće je... imam flat internet Optime telekoma, bez ugovorne obveze. Super signal, interneta još nikad nije nestalo.
prije 3 dana, 17:54
A1 Homebox, 135kn mjesečno. 100GB po najjačoj brzini, ako pređeš 100GB ne naplaćuju ništa dodatno već samo smanjuju brzinu. Mi smo ga uzeli u 10. mjesecu prošle godine, funkcionira odlično. Nema problema sa diskonekcijama, signal je odličan, a živim na području gdje je inače uvijek bilo problema sa signalom i mrežom. Radi preko simice, uključiš ga u struju i spajaš se kao i na svaki drugi router.
prije 2 dana, 20:32