Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Molim savjet - prevara od Anastasiacore

Drage cure, molim za savjet. Imala sam slučaj gdje sam prevarena. Prvi put. Nakon par godina. Sve imate u mojim ostavljenim povratnima drugima. Cura Anastasiacore koja ih ima već nekoliko, negativnih, pa se one brišu itd itd mi je nakon što sam ja njoj ostavila negativnu sa svim našim dopisivanjem, napisala DVIJE negativne povratne. Kao kupcu i kao prodavaču (ja njoj prodala ništa nisam), a ona je meni lagala i muljala sve i svašta. E sad, što mogu učiniti? Mogu li išta? Trudila sam se uvijek biti promptna i korektna i zato imam 96 pozitivnih. Sad mi je krivo da imam dvije negativne od iste osobe koja je još k tome i muljator. Nemam tih negativnih iskustava do sada, a pisala sam danas i adminici te se nadam nekoj pomoći. Krivo mi je da ispaštam, a ni kriva ni dužna, samo jer sam se "usudila" reći drugima da ne posluju s dotičnom. Hvala puno na savjetima. Sanja Evo profil pa da znate o kome pričam: https://mojekrpice.hr/anastasiacore-307801
prije 11 dana, 22:26
Admin će vam obrisati te negativne, ne sekirajte se!
prije 11 dana, 22:34
Hvala, zaista se iskreno tome nadam. Sve sam stavila u povratnu koju sam joj ostavila (negativnu, naravno). I ona meni zalijepi dvije negativne - ni za što...
prije 11 dana, 22:37
Draga Sanja ta idoticna koju s pravom mogu nazvat prevaranticom je iste tenisice prodala meni kao i gospodi s Cresa... ja sam dobila tenisice koje nisam ni kupila ni uplatila vec neke jadne kineske... povlacila me dvadesetak dana kad bi trazila da mi ih posalje... najprije mi ih je ona poslala... poslat ce potvrdu slanja kad dode u stan.. nakon 7 dana poslat ce mi ih njena sestra iz Trogira pa na moje intistiranje dobijem od nje paket iz Zagreba sa tenisicama koje nisam kupila i stavi mi lak za nokte i neku kosuljicu da mi zatvori usta... pukla sam kad sam vidila to i bacila u smece jer nisam na to spala... pisala sam joj poruku i ocekivala barem rijec izvinjenja i nije se javljala nego kad sam joj stavila negativnu... a sto je najgore i ona ju je meni stavila.. ko namucila se oko mene... ostala sam u soku... jos mi napise poruku obrisite mi negativnu pa cu i ja vama... neman se ja niceg sramit... sto narucin uplatim odmah i i moze se vidit po ocjenjivanju kakva sam... a jos da napomenem da gospodi Maji sa Cresa je poslala potvrdu paketa koji je meni poslala i uvjerila je da je to njen paket al zapeo u Zadru... sto Zadar ima sa Cresom ... zalosno... iman sve poruke izmedu mene i AnastasiaCore pa ako treba mogu ih objavit a isto tako gospoda Maja sa Cresa mi je poslala preslik poruka nje i doticne... eto sto je najgore i juce mi se jedna osoba javila koja je isto kao i mi po 220 kn uplatile naocale i nije dobila vec je kao nas pravi budalama i trazi sazaljenje ko ona je bolesna... zalosno i jadno da nas jedna prevarantica vako pravi budalam
prije 11 dana, 22:47
Hvala. Evo, ako nije problem stavite poruke ovdje pa u svoje i u Vaše ime (ako se slažete) molim Admina da obriše naše negativne ocjene koje su i više nego nezaslužene. Zaslužile smo negativnu jer smo JAVNO rekle tko je prevarant?! Molim obrišite ih za buduće pošteno poslovanje onih koje imaju dovoljan broj pozitivnih koje govore o njima. Hvala! :)
prije 11 dana, 22:52
Hvala draga Sanja.. ja se neman cega sramit jer znam da sam sa svaki skim sam suradivala bila fer i tocna.. ja imam svoje Ja tako da me negativna od te prevarantice nije pogodila ...
prije 11 dana, 23:05
Jasno mi je, ali ne želim ih pošto su nezaslužene i osvetničke. Ljubazno molim da ih se makne i dalje :)
prije 11 dana, 23:13
Mini12345, ne možete Sanja1984 stavljat povratnu ocjenu, povratne se ostavljaju za ostvarenu suradnju, a ne kao znak podrške, za to postoji Forum. Pišite obje adminki u inbox sa kratkim opisom situacije i linkom na temu, da vam obriše negativne, možda ćete čekati koji dan, ali će vam izbrisat. https://mojekrpice.hr/admin2nd-169608
prije 11 dana, 23:48
Hvala vedranapv, pisala sam danas. Čekam, vjerujem da bude. Hvaaalaaaa :)
prije 11 dana, 23:52
Oprostite nisam znala.. samo sam htjela bit podrska gospodi... Zahvaljujem
prije 11 dana, 00:40
> Mini12345: > Oprostite nisam znala.. samo sam htjela bit podrska gospodi... Zahvaljujem Pa onda skinite tu povratnu :)
prije 11 dana, 10:32
Budemo ju skinuli kad mi maknu negativne...nadam se tome zaista...ovako mi dobro služi kao objašnjenje situacije. Zadnje kaj želim je da netko ne želi kupiti od mene jer imam 2 negativne ovakve...nadam se da to nije takav problem da ona tu stoji kao objašnjenje...
prije 11 dana, 12:27
Pa imate li kakve podatke od dotične? probajte naći na imenik.hr, fejs, instagram, pa barem danas tih stranica sve više i više gdje imaju profile...Na imenik hr pogledajte možda nađete podatke i brojeve od familije. A na fejsu udarite po prijateljima... Admin će vam ukloniti te osvetničke negativne ali nije po pravilima ostavljati povratne bez suradnje, mislim da i za to postoje sankcije
prije 11 dana, 16:43
Meni je zanimljiva situacija kada se član blokira, nekada se obrišu njegovi artikli, nekada ne, pa ostanu prazne slikice, a često se povratne informacije koje je on drugima ostavljao ne brišu. Godinama.
prije 10 dana, 17:57
Ma ja bih samo da mi obriše te povratne. Od ove djevojke povratna mi dobro dođe jer je nekako potvrda da govorim istinu. Zamolit ću da ju makne, ali samo bih voljela prvo da se te negativne maknu. Sve u svemu jako neugodna situacija za koju sam mislila da se meni ne može dogoditi. Od jučer do danas mi se javilo još nekoliko prevarenih cura od strane iste osobe. Imam nešto od podataka, a mislim i sve prijaviti policiji - oni joj mogu ući u trag po broju računa. Nika Novak Milka Novak Računi su na ta imena. Djevojka je s Trešnjevke u Zagrebu. A profil je na ime AnastasiaCore... Još tu na forumu našla djevojku koju je izvarala pa ju je u suzama zvala da je u bolnici s epilepsijom i da neka joj makne negativnu. Ispod svake kritike. I cura se sažalila i povjerovala i popustila, maknula, a svoje stvari dobila nikad nije. Proslijedila mi je konačno nekakav broj, jučer tek, od Tisak paketa - čisto se bojim kaj je unutra, možda mrtva mačka 🙈 Jako bih voljela da se negativne maknu jer nije ok da sam razotkrila muljatoricu radi drugih cura i sad da ja ispaštam i riskiram da netko ne želi kupiti nešto od mene. Cura je strašno bezobrazna i jako vrijeđa na sve strane, ali jasno je iz poruka kakav je to profil ljudi (po načinu izražavanja, po gramatici i po glupostima koje navodi poput "posjetite psihijatra, nađite si dečka, jadni ste i odite na psihijatrijsko promatranje...") No, pošto mi je vas dosta pristupilo i ovdje i direktno na poruke, hvala vam na tome, i sve kažete da se ovakve osvetničke negativne brišu - sad samo čekam Admina da ih i obriše. Ne znam je li ovo tužno, strašno ili što već. Tako sam sebe sramotiti da nekog prevariš za 100-200 kuna. Još sam ja sa 115 uplaćenih kuna dobro prošla, druge cure su dale više za neke druge stvari... Poanta priče je opreza zaista nikad dosta i da svakakvih ljudi ima iako ja prva uvijek naivno mislim da su svi dobronamjerni i pošteni.
prije 10 dana, 19:29
1 2 Sljedeći