Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Kupovina avio-karti (kvaČice)

Mars123456 Pozdrav,kupila sam kartu Dublin-Amsterdam i stavila sam kvacice u prezimenu ¨š¨(ryanair je u pitanju)i onda sam preko easyjet-a kupila iz Amsterdama za Split opet sam stavila kvaČice stavila (č,ć,š)sto imamo u prezimenu.Ne znam jesam li pre doslovno shvatila njihovo pravilo napisati kako pise u putovnici,totalno sam smetnula na engleski alfabet.Ne znam hoce li mi to praviti problem ❓.Jer kad gledam na easyjet-u my booking stoje kvačice u prezimenu i onda kad udem tu i vidim my flight stoji bez kvačica.Jel moze biti da oni to prebace automatski? A da naglasim da sam prvi put sama kupovala karte,jer dosta sam citala da neki prave problem neki ne.S toga ako ima neka dobra dusa da mi objasni bila bi jako zahvalna 😃
prije 6 dana, 16:18
Svaki put kad sam kupovala nisu dopuštali kvačice i ne pravi nitko problem oko toga što je različito 🙂
prije 6 dana, 17:02
> PigmyPuff: > Svaki put kad sam kupovala nisu dopuštali kvačice i ne pravi nitko problem oko toga što je različito 🙂 Okej,znam za ubuduce,hvala.Znaci ne bi trebalo biti problema...
prije 6 dana, 17:22