Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Omiljeni artikli i tagovi

Ma ništa ti to ne znači, imaš lijepe krpice i sigurno će se nešto nekad posložiti da dođe do suradnje. Ne sjećam se koliko je prošlo da prodam prvu stvar ali znam da mi za neke stvari mjesecima nije stizao nijedan upit, a onda odjednom po dva-tri. Samo strpljenja. I da, također me smaraju ti nedovršeni razgovori ali šta ćeš, uvijek će ih biti. Pristojno je napisati hvala, nisam se odlučila na kupnju ili još ću razmisliti ili šta već....
2019 07 18
> laexploradora: > Ma ništa ti to ne znači, imaš lijepe krpice i sigurno će se nešto nekad posložiti da dođe do suradnje. > Ne sjećam se koliko je prošlo da prodam prvu stvar ali znam da mi za neke stvari mjesecima nije stizao nijedan upit, a onda odjednom po dva-tri. Samo strpljenja. > I da, također me smaraju ti nedovršeni razgovori ali šta ćeš, uvijek će ih biti. Pristojno je napisati hvala, nisam se odlučila na kupnju ili još ću razmisliti ili šta već.... Hvala. Strpljivo cekam prvog kupca :)
2019 07 24
> Mirča4: > > laexploradora: > > Ma ništa ti to ne znači, imaš lijepe krpice i sigurno će se nešto nekad posložiti da dođe do suradnje. > > Ne sjećam se koliko je prošlo da prodam prvu stvar ali znam da mi za neke stvari mjesecima nije stizao nijedan upit, a onda odjednom po dva-tri. Samo strpljenja. > > I da, također me smaraju ti nedovršeni razgovori ali šta ćeš, uvijek će ih biti. Pristojno je napisati hvala, nisam se odlučila na kupnju ili još ću razmisliti ili šta već.... > Hvala. Strpljivo cekam prvog kupca :) U pravilu je najbolje prvo nešto kupiti, da skupite koju povratnu, pa onda i prodaja ide malo lakše.
2019 07 26
> vedranapv: > > Mirča4: > > > laexploradora: > > > Ma ništa ti to ne znači, imaš lijepe krpice i sigurno će se nešto nekad posložiti da dođe do suradnje. > > > Ne sjećam se koliko je prošlo da prodam prvu stvar ali znam da mi za neke stvari mjesecima nije stizao nijedan upit, a onda odjednom po dva-tri. Samo strpljenja. > > > I da, također me smaraju ti nedovršeni razgovori ali šta ćeš, uvijek će ih biti. Pristojno je napisati hvala, nisam se odlučila na kupnju ili još ću razmisliti ili šta već.... > > Hvala. Strpljivo cekam prvog kupca :) > U pravilu je najbolje prvo nešto kupiti, da skupite koju povratnu, > pa onda i prodaja ide malo lakše. Sebi sad gotovo nista ne kupujem jer imam malu bebu, ali ako je to presudno, kupit cu nesto 😆😎 Hvala na savjetu ☺
2019 07 29
1 2