Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Novci za more

Pozz svima... Došlo vrijeme da probam i tako zaradit neke novce.. Skupljam novce za ić na more.. Nisam pri novcima.. Bar da uspijem na 2 dana otić.. Tako da sve sto imam na profilu nije fiksna cijena.. Ponudite sami cijenu :) Pt. Ja plaćam barem nešto.. Nadan se da ćete nać nešto za sebe.. Uskoro cu stavit još odjeće.. :)
2019 07 20
Odeš raditi na more, i na moru si, i imaš para.
2019 07 21
Imam posao ovdje.. I kredit.. I najam stana..
2019 07 21
Imam posao.. Kredit.. Najam stana... Tako da nista takvoga
2019 07 21
Da, dobra kombinacija, na moru fali puno radne snage...nažalost.. :,'(
2019 07 21
Pa na moru dobiješ duplo više, i spavaš besplatno. I na moru si🤩🤩🤩
2019 07 21
Ne razumijem ove odgovore, šta bi cura trebala, dati otkaz, radit u sezoni za malo više novca, i onda se vratit doma i bit bez posla ,:(
2019 07 22
> vedranapv: > Ne razumijem ove odgovore, šta bi cura trebala, dati otkaz, > radit u sezoni za malo više novca, i onda se vratit doma i bit bez posla ,:( I ja čitam komentare i pitam se isto...
2019 07 22
Na moru neki poslodavci ne daju ni place...al bitno da se svasta prica
2019 07 22
> Liliwhite4539: > Na moru neki poslodavci ne daju ni place...al bitno da se svasta prica Ima i toga,neki dobiju minimalac,a rade po cijele dane Nekima su uzeli i dokumente samo da ne mogu otic svega ima,samo sto to ne ide u javnost,pa onda kazu fali ljudi u sezoni,pa neka fali trenutno mi je kolegica u sezoni radi,bas me zanima kakvi ce komentari biti kad se vrati
2019 07 22
Ja sam pola života na moru radila.. Nikad problema. Ne treba gledat odmah sve crno. Kad se već hoće na more, to je bolja opcija od prodaje tu.
2019 07 22
IvanaHercegovac vaše pozitivno iskustvo ne isključuje tuđa negativna iskustva. Nadalje zbilja je hrabro preporučiti nekome da ode raditi sezonski (srpanj je praktički gotov) kad je osoba jasno istaknula da već ima stalni* posao, i kredit koji vjerujem otplaćuje 12 mjeseci u godini. Svi volimo skupljati sa strane za neke manje ili veće ciljeve, u ovom slučaju taj cilj je odlazak na more, makar samo na 2 dana. Isto tako vjerujem da se svatko veseli popunjavanju budžeta za stvari koje nas vesele, neovisno radi li se o 100kn zbog prodaje na krpicama ili nekom drugom načinu. I ne, smještaj nije besplatan, nemojmo se zavaravati. Naposljetku sve se to plati fizičkim radom. Laladivaa sretno!
2019 07 22
> IvanaHercegovac: > Ja sam pola života na moru radila.. Nikad problema. Ne treba gledat odmah sve crno. Kad se već hoće na more, to je bolja opcija od prodaje tu. Pa ja stvarno ne razumijem... jeste li pročitali odgovor cure da ima posao, vjerojatno loše plaćen, ali ipak posao, a krpice su dodatna zarada. I kakve veze vaše iskustvo sezonskog rada ima s ovim slučajemt, jeste li dali otkaz na stalnom poslu da bi radili sezonu ;)
2019 07 22
Pa dajte onda uplatite curi za more, no?! Ništa se ne smije reć, odmah svi skaču, posegnite u džep radije. A ne Sretno ti bilo" daj je usreći kad si tako jaka na riječima i profil ti služi samo za lambranje. Budi od koristi neke.
2019 07 22
,:)
2019 07 22
1 2 Sljedeći