Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Novci za more

Curo, da imam svoj apartman ovamo gdje jesam, ja bi ti ga prepustila na 2 dana bez problema :) Ja stanarinu ovdje plaćam 300e, a živim u doslovno u šupi od stana, mali je prostor i za nas troje, a kamo li još nekoga da primimo...
2019 07 22
> IvanaHercegovac: > Odeš raditi na more, i na moru si, i imaš para. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2019 07 23
Postoji i mogućnost odlaska busom na kupanje, Malinska, Njivice i neke druge bliže destinacije.. ide se rano ujutro iz ZGa ,a vraća u večernjim satima. Nije na dva dana al je bar nešto .. mislim da je putovanje oko 100 i nešto kuna. Moja jedna kolegica je tako išla i bila je zadovoljna. Možda da razmislite i o toj opciji😊
2019 07 23
Ne moras ostavljat svoj posao, ima nas sta necemo propast za 3-4 dana za jedan krevet, a usrecit jednu dusu..Ljudi moji novcem ne mozemo kupit sve.Dok imamo zelje , znaci zivimo.
2019 07 24
Smiješni ste IvanaHercegovac. Zanimljivo je vidjeti u kojoj mjeri vas je bocnuo moj komentar. Baš sam impresionirana, a moram naglasiti da se moj komentar odnosio isključivo na vaše dobrodušno davanje savjeta koji se u najmanju ruku baziraju na fikciji, a ne stvarnim okolnostima (uzevši u obzir što ste rekli, naravno). Samo se pitam gdje ste vi bili kad se u školi učilo o čitanju s razumijevanjem kad vam je moj potpuno pasivni komentar pomogao da u sebi pronađete toliko frustracije. A što vam znači biti jak na riječima? Zašto se vi zamarate "jačinom" mog komentara i po kojim kriterijima se to prosuđuje? Ako niste sposobni prihvatiti mišljenje koje se ne slaže s vašim, jednostavno nemojte ulaziti u forumske rasprave pa ćete biti malo mirniji. Nema u tome nikakve sramote. Čemu meni služi moj profil ostavite meni na brigu. Nikakvu satisfakciju iz toga nećete izvući ;) Nadalje, ne znam jeste li primijetili, cura koja je otvorila temu nije tražila savjet, a ponajmanje ozbiljno sugeriranje da čim prije da otkaz i seli se u nepoznato, u potrazi za sezonskim poslom. Svi znamo kako se u jednoj godini živi ili preživljava 12 mjeseci, a ne 3. Rijetki su oni koji za 3 mjeseca zarade dovoljno za cijelu godinu - nemojmo se zavaravati, za većinu nas to nikada neće biti stvarnost. Niti bi tomu trebali stremiti. Isto tako djevojka nije nastojala prodati robu s iznudom, pod kojekakvom prisilom, kao što bi ste vi to voljeli tako protumačiti. Ona ne skuplja donacije pod prisilom nego zaista želi pokušati prodati svoje artikle onome komu se zapravo* i sviđaju, to nije nikakav novi koncept, na tome se krpice i baziraju, samo vi vidite u cijeloj konverzaciji nešto što ne postoji. Znam da vas ovo možda iznenadi, no imati različito mišljenje je potpuno legitimno! Ne trebate se uzrujavati oko toga i doživljavati ičije odgovore kao "skakanje" na vas. Sve su to čari uredne forumske komunikacije diljem svijeta, pa tako i u lijepoj našoj.
2019 07 24
Isto tako moram istaknuti kako je tužan taj um u kojemu se dobre želje dočekaju na nož. Možda kod vas ovisi o tome od koga dobre želje dolaze, pa ste u potrazi za argumentima čak i tomu priskočili. Voljela bih vjerovati da sam u krivu ,:) PS pogledajte komentar korisnice cici1950. Vidite kako se lijepe stvari mogu dogoditi iznenada. Toplo se nadam da će cura na kraju otići na more, i uživati u ljetu pa makar na par dana. Ako sam dobro upamtila po medijskim natpisima od prije par godina, čini mi se da postoji i jedna grupa na fb gdje iznajmljivači diljem RH ugoste ljude koji si odlazak na more ne mogu priuštiti, baš poput korisnice koja se javila na temu. Pa na taj način nesebično pomažu nečiji život učiniti malo ljepšim. Nisam upamtila ime grupe, no možda netko drugi zna. Vjerujem da bi mnoge takva prilika razveselila. Vi nastavite tražiti nešto što u mom komentaru ne postoji, slobodno se zabavite, meni ni najmanje neće smetati! o:)
2019 07 24
Evo sam cijeli text pročitala koliko mi je bitno 🤣 cura se već brčka negdje, a o tome se još piše, ajajajaj...
2019 07 24
> Sweetclothes: > > IvanaHercegovac: > > Pa dajte onda uplatite curi za more, no?! Ništa se ne smije reć, odmah svi skaču, posegnite u džep radije. A ne Sretno ti bilo" daj je usreći kad si tako jaka na riječima i profil ti služi samo za lambranje. Budi od koristi neke. > Da tocno slazem se.. Samo prijedlog je bio sezonski posao.. Tako mozemo svi objaviti da nam treba za more i nek se ljudi sazale.. Cura je iskreno napisala zašto prodaje robu, PRODAJE, a ne žica nikoga lovu ili gratis smještaj.
2019 07 25
> IvanaHercegovac: > Evo sam cijeli text pročitala koliko mi je bitno 🤣 cura se već brčka negdje, a o tome se još piše, ajajajaj... Ne bi bilo loše da si komentare Dominatrix s razumijevanjem pročitala, možda bi barem malo tvoj način razmišljanja i ad - hoc zaključke promijenilo.
2019 07 25
Pa možda sam i mogla jer... Zbilja želim da moje mišljenje bude kao i većine.. Plus trola nekog.. To mi je jako važno da tako bude 😔🤦‍♂️
2019 07 25
Pozz, curke.. Ova tema nije bila namjenjena za avadw i prepirke.. Hvala na iskrenim odgovorima.. Nisam uspjela nista prodat.. Al sam nekako otisla na jedno noćenje.. Za svoje zdravlje, pošto imam astmu.. Ali jedan 2 dana subolje nego nijedan.. Plaća mi je 4500 kn, radim 3 smjene, cnc operater. Nije mi struka ali kaj ću nekako se mora otplatit kredit koji je 1500 kn i najam stana 2000 kn... I sad vidite koliko mi ostane da sebi nešto priuštim.. A gdje je još hrana.. Znam da nemam najnovije krpice da bi ih netko kupio i da im se svidi.. Stavila bi ja sve po 50 kn i manje.. Ali sta ću onda ako sam platila npr.. Haljinu prije 2 godine 300 kn.. Nosila je jednom.. Ocuvana i stoji u ormaru.. Nitko je ni za 150 ne želi.. Da je za 50 dam? Sta cu zatadit? U mom slučaju bolje da ne prodajem i nosim iste stvari, istu haljinu na 10 svadbi.. Ili sl. Sve od mene.. Zasad 😂
2019 08 05
Laladivaa apsolutno nikome ne dugujete pojašnjenje vašeg financijskog stanja niti motiva za otvaranjem ove teme. U samom startu je došlo do vrlo upitnih prijedloga koje u suštini niste ni tražili. Ne živimo svi u oblacima, čarobnjački pokušaji rastezanja plaće od prvog do prvog su na žalost mnogima svakodnevica. Svatko tko ima makar mrvicu kapaciteta za čitanje s razumijevanjem je shvatio poantu još od uvodnog posta. No mk forum okuplja šaroliko društvo, rezultat toga je i vaša tema koja je nenadano živnula.
2019 08 06
1 2