Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

kako sspriječiti mačke da prilaze bazenu?

Na internetu ne mogu pronaci kako otjerati macke od bazena. Nasla sam temu staru 2 godine kako se rijesiti tuđih macaka ali tamo nisam nasla prihvatljivo rjesenje. Teska srca sam dala 500 kn za bazen na napuhavanje koje su macke dok sam bila na poslu probusile unutar ni 24 sata!!!!! Posudila sam pumpu i sad sutra moram krpat bazen i opet posudit pupmu i opet potrositi 100 l vode. Sto je najgore macka nije moja. Ne znam cija je ne mogu je otjerati vec 10 ak dana ni nju ni njenih 4 macica. Unistile su mi svo cvijece a sad i bazen.Molim pomoc barem da bazen sacuvam od njih imam malo koje obozava plivat a vec sutra nece se moci kupati jer necu stici to sve do posla rijesiti. Unaprijed hvala!
2019 07 23
Mislim da je jedini način da nečime zaštitiš ili ogradiš bazen... ,:)
2019 07 23
Hvala :-)
2019 07 23
alkoholni ocat pošpricaj okolo (ili jabučni, taj im više smrdi) i stavi im zdjelicu s vodom na drugi kraj dvorišta pa neće imat potrebe dolazit u bazen
2019 07 23
.... Sjećam se te teme jer sam tada imala ogromnih problema sa tuđim mačkama, sve mi je bilo popišano i posrano na terasi, dvorištu, vrtu... Užas! Ništa nije pomoglo (tjeranje, biljke, začini i razni pripravci...) pa smo digli zid i nabavili psa (malog koji puno laje a nije opasan) i sad smo konačno u miru :) To je dosta "radikalan" potez al stvarno sam bila očajna i nije bilo drugog načina! Inače volim sve životinje al nisam više mogla trpit to! Dvorište mi sada više ne smrdi, čisto je i normalno a mačke nas zaobilaze!
2019 07 23
Ima za kupiti spray u pet centrima što odbija mačke radi njrgovog mirisa i pošprica ga se okolo bazena. Ja sam koristila prošle godine i nama je odgovaralo. Nije previše skup. Mislim da sam dala oko 30kn za njega , no ne drži me za riječ.
2019 07 24
mislite li da bi se isto moglo primjeniti i za balkon?? Mi smo stavili onu zaštitnu mrežu svud okolo, ali ludonje je ipak vole gurkati pa me zanima da se možda barem uz rub pošprica s nečim? Ne znam koliko ima smisla s obzirom da je riječ o vanjskom prostoru - neće li brzo izvjetriti? p.s. sorry na upadu u temu ;)
2019 07 24
pošpricaš mrežu i rubove balkona i obnavljaš jednom u 10 dana, ako padne kiša onda kad se osuši to područje opet špricneš
2019 07 24
> Tinaland.cro: > pošpricaš mrežu i rubove balkona > i obnavljaš jednom u 10 dana, ako padne kiša onda kad se osuši to područje opet špricneš super :) tnx na savjetu...definitivno ću probati
2019 07 24
Hvala Vam Puno na savjetima, probala sve osim tog spreja za koji moram u grad otici :-( Opet su ga probusile, treci put u 20 dana
prije 19 dana, 14:20