Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Prodaja stala?

Kako vam ide prodaja u zadnje vrijeme? Cini mi se kad su snizenja u trgovinama, da tu uopce nema prodaje, ili to mozda samo meni 😅😅
2019 07 24
Dobivam dosta upita al uglavnom za zamjene ili se jave da bi kuupili i kad im odgovorim se više ne javljaju imala sam par prodaja u zadnjim danima al uglavnom slabo ide obzirom da imam nakit bilo bi mi realnije da bolje ide ljeti nego zimi
2019 07 24
meni ok - nista spektakularno, ali s obzirom da mi je dio stvari na Njuškalu, u prosjeku imam 2-3 prodaje tjedno i dosta upita :) ja zadovoljna... jedino što se sve rjeđe povratne ostavljaju, ali to je neki drugi par rukava :)
2019 07 24
povratne sam i ja skužila da baš ne ostavljaju (svaka čast curama koje ostave) nije neki problem izgubit pol minute za ostavit povratnu (tolko meni treba prek mobitela koji je spor)
2019 07 24
Ja sam nova i nikako da netko prvi kupi od mene... jel prvi put najteze budici da nemam povratnih?
2019 07 24
Meni ide baš slabo s obzirom kako mi je išla prije ljeta... :s Ali zadovoljna sam jer sam dosta toga prodala u tom periodu :")
2019 07 24
Vrlo slabo u zadnje vrijeme. Dobijem po koji upit na koji odgovorim i kasnije komunikacija stane, osoba se vise ne javlja, sto je postao cest slucaj. Barem da iz neke pristojnosti odgovore da odustaju od kupnje ili da im ne odgovara artikl... Također, problem sa povratnim informacijama koje valjda svaki 5 kupac ostavlja, a puno znaci svaka povratna radi povjerenja drugih kupaca/prodavaca.
2019 07 24
> Mirča4: > Ja sam nova i nikako da netko prvi kupi od mene... jel prvi put najteze budici da nemam povratnih? Ljudi bas nemaju povjerenja u krpicarke koje nemaju povratne informacije. Tako je i meni bilo u pocetku kad sam napravila profil ovdje. Nakon sto sam skupila nekoliko pozitivnih povratnih, malo je bolje krenula prodaja jer ipak ljudi vole biti na oprezu, takva sam i sama. 😀
2019 07 24
da, i ja sam primjetila da je sve više upita nakon što odgovoriš - ništa. mućak. čudne biljke tu rastu što jest jest :')
2019 07 24
> Blue_K: > > Mirča4: > > Ja sam nova i nikako da netko prvi kupi od mene... jel prvi put najteze budici da nemam povratnih? > Ljudi bas nemaju povjerenja u krpicarke koje nemaju povratne informacije. Tako je i meni bilo u pocetku kad sam napravila profil ovdje. Nakon sto sam skupila nekoliko pozitivnih povratnih, malo je bolje krenula prodaja jer ipak ljudi vole biti na oprezu, takva sam i sama. 😀 Slazem se. Ali netko mora biti prvi :D Strpljivo cekam :)
2019 07 24
> Tinaland.cro: > Dobivam dosta upita al uglavnom za zamjene ili se jave da bi kuupili i kad im odgovorim se više ne javljaju > imala sam par prodaja u zadnjim danima al uglavnom slabo ide > obzirom da imam nakit bilo bi mi realnije da bolje ide ljeti nego zimi Slažem se.. meni isto non stop nekakvi upiti no kad odgovoris..ni mu ni bu. Nije mi problem odgovoriti na nijedan upit ali nekima je ocito pretesko napisati hvala, ipak mi nece odgovarati. A dok ti tepaju za zamjenu cekajuci da pristanes na nju onda si mila, draga.. ah.
2019 07 26
Imam problem s uploadom artikala,tako da zasad nisam ni u mogucnosti oglasavati, zenskice se dosta javljaju za Tarot, pitanja,savjetovanja.... Nadam se da cu uspjet uploadat artikle,vec sam dosta god na krpicama,i imam dosta robice koja mi je visak,nekad sam bila vrlo aktivna sad gubim volju
2019 07 28
slabo...prije je bilo puno življe :(
2019 07 28
> dunja88: > slabo...prije je bilo puno življe :( Tocno to..
2019 07 29