Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Dermatolog - Zagreb istok

Ima li netko za preporuku dobrog dermatologa i info koliko se plaća pregled? Hvala :")
prije 23 dana, 11:41
Dr. Cerić na Malešnici i dr. Tudorić (njena je ordinacija, ali ne znam koliko često je tamo), ali to je skroz drugi kraj grada nažalost :| Inače, prvi pregled je 300kn, a svaka iduća kontrola 200kn. Svaka preporuka za njih!
prije 23 dana, 15:39
Također na drugoj strani grada, Trešnjevka (Badalićeva ulica). Dr. Stanimirović, ne sjećam se točno je li 200 ili 250 kn pregled ali stvarno vrijedi svake kune!
prije 23 dana, 16:17
Hvala cure! Ako se nitko ne javi sa preporukom za nekoga na mom kraju onda ću svakako otići kod nekoga od ovih koje ste vi predložile. 😊
prije 23 dana, 17:20
Eventualno na istoku - Slavonska dom zdravlja. Odlična doktorica također i svaka pohvala za istu, ali se duže čeka jer nije privatno te ide preko narudžbi.
prije 23 dana, 19:18
Ima i privatna u dugom selu 220 kn prvi pregled
prije 22 dana, 21:15
Hvala vam! ☺️
prije 22 dana, 21:42
Dr. Skrinjar meni odlicna. Dolje nize su podaci za narucivanje, ako vam zatreba. Liječnik: Ljiljana Škrinjar, dr.med., spec dermatovenerologijeMedicinska sestra: Željka Marjanović Žeđa, med.sestraAdresa:  Laginjina 16, 10000 ZagrebTelefon: 014604-137Radno vrijeme: P-J/N-PNapomena: Narudžbe se vrše osobno u ordinaciji, telefonim ili putem Ceziha. Mail služi za komunikaciju informativnog karaktera, nikako za terapije, naručivanje ili slično.
prije 22 dana, 16:02
> HelloKitty21: Hvala!! :")
prije 21 dan, 22:39
Poliklinika Bagatin, prezadovoljna sam pristupom i kavlaitetom pregleda, uklonila sam i jedan madež kod njih. Cijenik im je na stranici.
prije 16 dana, 22:48