Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

LYCON DEPILACIJA, ISKUSTVA?:)

Pozdrav žene, imate li iskustva s Lycon depilacijom? Dakle, planiram otići na brazilsku depilaciju lycon voskom, pa me zanima, jel' netko već možda išao? Čula sam, da navodno manje boli od šećerne paste i klasičnog voska u patroni (oboje sam probala i jako me boljelo) i da dlačice sporije rastu i da počupa dlačice svega 2-3 mm duljine..? Svaka informacija bi mi dobro došla. Hvala. ❤
2019 08 01
Probala sam razne vrste depilacija i svaki put je jednako bolno, dlacice rastu jednako kao i sa svakom depilacijom...sve su to samo marketing - priče. Ili ja lose podnosim bol, ne znam u cemu je problem 🤔😁
2019 08 01
> Blue_K: > Probala sam razne vrste depilacija i svaki put je jednako bolno, dlacice rastu jednako kao i sa svakom depilacijom...sve su to samo marketing - priče. Ili ja lose podnosim bol, ne znam u cemu je problem 🤔😁 ufff, zar ste i lycon probali i isto vas je boljelo kao klasičan?😬
2019 08 01
Nisam probala, a ni ne zelim jer vjerovatno nema nikakve razlike, ako probate javite kako je bilo...ja nemam hrabrosti iskreno 😁
2019 08 01
> Blue_K: > Nisam probala, a ni ne zelim jer vjerovatno nema nikakve razlike, ako probate javite kako je bilo...ja nemam hrabrosti iskreno 😁 Ja idem iduću subotu pa kud puklo! Javim se sa povratnom info. 😘
2019 08 01
> _mimii_: > > Blue_K: > > Nisam probala, a ni ne zelim jer vjerovatno nema nikakve razlike, ako probate javite kako je bilo...ja nemam hrabrosti iskreno 😁 > Ja idem iduću subotu pa kud puklo! Javim se sa povratnom info. 😘 Moze, sretno 😊
2019 08 01
I nakon 30 godina čupanja...one još uvijek rastu...sve ostalo je mit....u mom slučaju....
2019 08 01
> sanjaurban: > I nakon 30 godina čupanja...one još uvijek rastu...sve ostalo je mit....u mom slučaju.... Mislim da niste jedini, kod vecine zena je tako
2019 08 01
Ja sam danas bila prvi put na lycon depilaciji bikini zone, malo manje boli od voska i šećerne i ne iritira toliko kožu. Noge je počupala voskom, a bikini lyconom i na bikiniju je manja iritacija. Sviđa mi se jer ne mora više puta po istom području, nanese tu masu, kad se ohladi čupne i prelazi na novo područje. Čisto sumnjam da utječe na brzinu rasta dlaka, a moje su bile pomno uzgajane za depilaciju pa ne znam jel može počupat one od 2-3mm :D
2019 08 01
> gea1508: > Ja sam danas bila prvi put na lycon depilaciji bikini zone, malo manje boli od voska i šećerne i ne iritira toliko kožu. Noge je počupala voskom, a bikini lyconom i na bikiniju je manja iritacija. > Sviđa mi se jer ne mora više puta po istom području, nanese tu masu, kad se ohladi čupne i prelazi na novo područje. > Čisto sumnjam da utječe na brzinu rasta dlaka, a moje su bile pomno uzgajane za depilaciju pa ne znam jel može počupat one od 2-3mm :D Znači izdržljivija je bol? Ja mislim da što je dlaka duža, lakše ju za počupat, a meni kozmetičarka rekla da se obrijem 10 dana prije depilacije da je najbolje, da budu kao barem 2-3 mm, pa sam oko toga skeptična.
2019 08 02
Moje iskustvo sa lycon : duplo više sam platila, nisam primjetila da manje boli...marketinški trik...pisalo da boli 90 % manje ..mislim..
2019 08 02
> Vikili: > Moje iskustvo sa lycon : duplo više sam platila, nisam primjetila da manje boli...marketinški trik...pisalo da boli 90 % manje ..mislim.. Piše kao 70% manja bol. Ne očekujem čuda i da ne osjećam bol što je nemoguće, jer ipak dlaku iz korijena čupa.. al ono, kao što vi kažete, duplo je skuplje, pa barem da me boli malo spasi.. 😅
2019 08 02
Ne kužim se previše u anatomiju, dermatologiju i ostalo kaj ima veze s tim, ali čisto logički razmišljam i pitam se na temelju čega bi dlake sporije rasle ovisno o načinu čupanja istih. Jasna mi je razlika između rezanja (u ovom slučaju brijanja) i čupanja, ali razliku u brzini rasta između čupanja i čupanja fakat ne kužim. Inače sam redovita na generalnoj oguljotini sa šećernom, a bol i broj poteza mi je ovisila isključivo o tome tko mi je radio i o frekvencijama mog odlaska na depilaciju: ako više vremena prođe, više boli. Uglavnom, pratim temu i vaša iskustva.
2019 08 02
Meni je izdržljiva i bol samo s voskom pa možda nisam mjerilo, uglavnom depilacija mi nije ništa strašno niti bolno. Prije depilacije lyconom namaže to područje uljem pa koža omekša i kao dlaka lakše izađe. Nikako bol nije 70% manja, možda nekih 20, max 30%. Uglavnom sretno, preživjet ćeš, a onda ćeš vidjeti isplati li ti se plaćati tolika razlika u cijeni :)
2019 08 02
Ne mogu ti pomoći za salon jer sam bila u Runolistu koji je na zapadu grada, ali usporedba šećerne, običnog voska i Lycona - definitivno Lycon osjetno manje boli, obični vosak je u sredini, a šećerna je bar meni najgora. Pričam za noge i brazilku, ostalo nisam probala.
prije 22 sata