Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

O djeci /

Hipp ili Nan

Pedijatrica nam je preporucila da prijedjemo na Hipp combiotik ili Nan optipro. Ne mogu se odluciti.. kakva su vasa iskustva s ovim proizvodima?
2019 08 07
Mom je malom od NAN-a kakica smrdila nepodnošljivo.
2019 08 07
Moji necaci su koristili hipp, tj.najmlađi je još uvijek na njemu i sve je ok. Fino papa i napreduje. 😊 Cijena nije bas niska, no mislim da je i Nan tu negdje.. 😊
2019 08 07
> MaryJane7: > Pedijatrica nam je preporucila da prijedjemo na Hipp combiotik ili Nan optipro. Ne mogu se odluciti.. kakva su vasa iskustva s ovim proizvodima? Zašto je to preporučila?
2019 08 07
> Tanči14: > Zašto je to preporučila? Vjerojatno je dobila neku proviziju od njih... Nije rijetkost da se po pedijatrijskim ambulantama vide izvješeni panoi jakih farmaceutskih firmi po zidovima. I onako se usput preporuči nekakva termalna voda (skoro 100 kn 1 doza spreja) baš od firme La Roche i slično (to sam ja doživjela).
2019 08 07
> malllaaaa: > > Tanči14: > > Zašto je to preporučila? > Vjerojatno je dobila neku proviziju od njih... Nije rijetkost da se po pedijatrijskim ambulantama vide izvješeni panoi jakih farmaceutskih firmi po zidovima. I onako se usput preporuči nekakva termalna voda (skoro 100 kn 1 doza spreja) baš od firme La Roche i slično (to sam ja doživjela). Baš tako. Ako dijete TREBA posebnu prehranu dobiješ za njega recept na temelju nalaza i u ljekarni svaki mjesec uz recept kupuješ mlijeko, sve drugo je samo dobra reklama.
2019 08 07
Rodjena je prijevremeno i sad jede aptamil premature, tj za nedonoscad i trebamo prijeci na neku 1 pa nam je preporucila jednu od te dvije.
2019 08 07
Mi smo jeli prva 4 mjeseca Novalac, mali jedino od njega nije imao grčeve... Napredovao je odlično, ali opet svaka beba je drukčija. Mi smo poslije prešli na Nan, jer je Novalac najskuplja hrana, cca 75 kn 400 grama. Za svaku promjenu AD treba prilagodba, ali sve to prođe, bitno da je beba sita:)
2019 08 07
Sin je koristio Aptamil,bio je skup do bola i nemoguce ga naci bilo gdje osim u dm -u ,a i oni su znali sve rasprodati pa sam znala muza slati po cijelom gradu da trazi.Kcer sam prebacila na Hipp,lijepo je od njega napredovala i uvijek sam ga mogla kupiti svugdje.
2019 08 07
> MaryJane7: > Rodjena je prijevremeno i sad jede aptamil premature, tj za nedonoscad i trebamo prijeci na neku 1 pa nam je preporucila jednu od te dvije. Zašto ne biste nastavili s Aptamilom? Ili eventualno Milumil.To su odlična adaptirana mlijeka. Ima toga u Mulleru. Možete i naručiti kod njih. Ja ne bih mijenjala vrstu mlijeka. Imate li što vlastitog mlijeka?
2019 08 07
Vise i nemam tako, niti za cijeli obrok. Sad jede 100ml. Budem pogledala za ta dva. Hvala!
2019 08 08
Pozdrav, vidim tema je bila već davno, ali ako može pomoć isto da li nan ili hipp?
2022 02 27