Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Molim iskustva s prijavama

Ovako, što učiniti ukoliko želite nekog prijaviti, jer vas je novčano odštetio, a da čak imate i račun koji ne zadovoljava uvjete rada? Naime, na računu je štambilj sa imenom vlasnika, oib brojem koji ne postoji, a čak ni adresa poduzeća nije valjana (sve je provjereno, nažalost naknadno). Ima li smisla prijavljivati poreznoj i kako u tom slučaju to ide? Policija, koliko je učinkovito s obzirom na iznose -zanima me konkretno i što je bilo sa slučajem svima tu znane prevarantice, odnosno kad su se trebale javljati prevarene. Da li je išta tu prijava imala smisla ili je najbolje ići nekom privatnom tužbom? Konkretno u ovom slučaju je također više prevarenih, ne znam točno koliko i za koje iznose. Molim svaku informaciju, vrlo je važno. Postavljala sam pitanja i na drugim mjestima, ali odlučila sam i ovdje. Znam da su određene korisnice otvarale temu kad su od nekog prevarene pa su spominjale neke prijave.
prije 16 dana, 20:53
Možete mi slobodno pisati i u inbox ako ne želite javno sudjelovati na temi. Puno HVALA svima :")
prije 16 dana, 20:54