Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Good vibes only

Upalim vijesti – negativa, otvorim neku Internet stranicu – još i gore (jer ovdje mogu sve loše vijesti puno detaljnije razvući)….i zaista osjećam da me to sve umarai crpi mi energiju….a slobodno vrijeme sve lošije koristim jer sam iscrpljena od svega lošega. Pa sam odlučila da je dosta toga. Sada si svako jutro navijam sat 15 minuta ranije i tih 15 minuta iskoristim da odradim neku sitnu obavezu (bacim smeće, složim suđe, vježbam, pročitam poglavlje knjige…) koja bi me i tako dočekala kada dođem doma. Na taj način dan započinjem sa nečim pozitivnim i mogu se veseliti da popodne imam jednu obavezu manje. Također – odustala sam od praćenja vijesti (i tako sve prije ili kasnije čujem, a pratim ih samo ako mi je vezano uz posao). Pa eto, voljela bih čuti vaše prijedloge i ideje s kojima si uljepšavate dane ili bolje koristite slobodno vrijeme, jer mislim da bi nam malo pozitive i dobre energije dobro došlo… ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/c5c98d92eb7346b5911423580fa403a1.jpg)
prije 15 dana, 15:06
Podržavam :")
prije 15 dana, 15:16
Probajte jedno jutro ovih 15 minuta biti Sama sa Sobom :-)....divota.. Podržavam Vašu objavu...jer svuda oko nas samo loše stvari:-).. sretno:-9 :") :") :")
prije 15 dana, 15:39
Ja već godinama ne pratim Dnevnik ni Vijesti, niti slušam radio. U početku sam se osjećala totalno neinformirana, ali na poslu u babinjaku ne možeš profulat nijednu informaciju. Ne volim baš ni strane kanale, najviše zbog reklama. Gledam samo filmske kanale i filmove s harda. Shvatila sam da me sve te informacije iz Informativnih programa čine frustriranom i napetom. Također, danas je "proizvodnja" vijesti otišla u nekom čudnom smjeru, puno je tu laži, namještanje i pravljenja vijesti ni od čega. Lijepo si upalim glazbu na yubito, idem u šetnju, vikendom na neki izlet, pospremam. Najljepše vrijeme je vrijeme provedeno s obitelji ili na telefonu s bliskim osobama (jer sve su mi, igrom slučaja, daleko). Ne znam skoro ništa o našoj vladi, ministrima i njihovim malverzacijama. Jedino me reforma školstva trgnula iz tog mrtvila....na portalima čitam Kulturu i Ekologiju i baš me briga što ne znam tko je predsjednik Austrije :o
prije 14 dana, 16:35
Meni kada sve nizbrdo ode onda si znam staviti nekakve lagane muzike za opuštanje, tipa reggae, psihodelija i slično...
prije 12 dana, 21:38
Ja sam odustala od vijesti i tv-a. Previse nebitnih informacija, ruznih stvari, a premalo pozitive i lijepih vijesti. I sto kaze Sanja, briga me sto ne znam neke stvari i zivim s tim najnormalnije 🤣 Mene opusta kad radim nesto kreativno, volim izradjivat nakit, cistit( o daa), setat, sjedit na balkonu i pit kavu i gledat grad. Cesto odem i u sumu i na more, kako mi se koji dan da 😆 Slazem se da je previse negative oko nas, al nedamo se. Svima vam zelim ugodan dan i puno pozitivnih misli 😊
prije 12 dana, 14:10