Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Trajni lak

Namjeravam kupiti set za izredu trajnog laka kod kuće pa vas molim savjet koju UV - lampu i set lakova (proizvođač) da nabavim da je kvalitetno, ali ne preskupo jer namjeravam koristiti samo za sebe. Hvala unaprijed. :)
2019 08 10
Ja si za početak kupila baš sve na Aliexpressu pa sam skontala da to ipak nije za mene i prodala sve, mislim nije mi se davalo 300kn samo za lampu i 80kn za jedan lak kad je u salonu cijena 100kn i takav lak mi drži 4 tjedna. 😊 Sretno!
2019 08 10
Ja nabavila za manje od 300, lampu, raspicu, donji i gornji lak te jos mislim 6 lakova tu od jedne cure i super mi je.
2019 08 12
Lampu na aliju a lakove sam kupila kvalitetne,magnetic.e sad kazu da lak moze i najjeftiniji sa Alija ali baza i top da bude kvalitetan .
2019 08 13
Kupila sam lampu s Alija za nekih 36 kn, a lakove s e baya OPI Gel Uv Led svaki je koštao oko 40 kn, uzela sam base i top coat i par nijansi 😁 prezadovoljna sam jedino sto sam skuzila da to bas unistava nokte pa ne pretjerujem s tim
2019 08 20
caoo, je li koja isprobala neki trajni lak s aliexpressa i da je zadovoljna njime? cula sam da su reforma odlicni ali jedna boja je oko 100 kn, a vidim da na aliju ima raznih proizvodaca i raznih vrsta lakova pa ako je koja probala moze ime ili link i dojmovi?! :) i
2019 09 06
okej , hvala puno :)
2019 09 09