Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Tko placa postarinu kada je poslana ostecena roba?Molim savjet..

Tko zna hoće li te i vidjeti taj bakšiš od 20 kn. Očito i nije to toliko mali iznos čim se ona nateže oko njega. Meni ni to nije za bacit :D Ako je to toliko mizerno, zašto odmah nije poslala tih 20 kn, nego će (možda) naknadno?
2019 08 12
> malllaaaa: > Tko zna hoće li te i vidjeti taj bakšiš od 20 kn. Očito i nije to toliko mali iznos čim se ona nateže oko njega. > Meni ni to nije za bacit :D > Ako je to toliko mizerno, zašto odmah nije poslala tih 20 kn, nego će (možda) naknadno? Slazem se sa tobom!..Na tisku nisu imali kuverte pa sam joj poslala s kutiju,aplikacija im ne radi,tako da sam platila 23.99kn,bas mi "ide" danas😂😂😂
2019 08 12
Ajme ajme ajme :s Rekla sam Vam, probajte ostati smireni, postupiti zrelo. Znam da ste frustrirani, niste dobili ono što ste htjeli, nije Vaša greška, sve to stoji, ali zaista pokušajte. Nikome ne treba nepotrebno razvlačenje po forumu. Probajte izvući svoje novce i što prije zaboravite na sve ovo. Njoj na obraz. Svakome se može dogoditi pogreška, ali nemar je druga kategorija. I zbog toga se treba ispaštati i popraviti nanesena šteta.
2019 08 12
> malllaaaa: > Ajme ajme ajme :s > Rekla sam Vam, probajte ostati smireni, postupiti zrelo. Znam da ste frustrirani, niste dobili ono što ste htjeli, nije Vaša greška, sve to stoji, ali zaista pokušajte. Nikome ne treba nepotrebno razvlačenje po forumu. Probajte izvući svoje novce i što prije zaboravite na sve ovo. Njoj na obraz. Svakome se može dogoditi pogreška, ali nemar je druga kategorija. I zbog toga se treba ispaštati i popraviti nanesena šteta. Ma hvala ti puno na savjetima😊.Stvarno sam bila fer prema njoj,cak sam je pitala da otvorim temu na forumu za savjet.Moguce je da je poslala haljinu bez greske,da su je tete na kiosku ostetile ali to nije moja greska!.Dvije tablete za glavu sam popila i jos me boli.Ne mogu shvatiti neke stvari nikako i zato ne mogu ostati smirena.Cura je stvarno bila fer i ponudila povrat ili da podijelimo trosak krojacice."Poludila" sam kada je rekla da ja placam postarinu jer trazim povrat!. Onda natezanje i bezobrazluk.......ma neznam vise sta da napisem?....
2019 08 12
> malllaaaa: > Pa i ne znamo o kome se radi. Ovdje se traži mišljenje naroda o situaciji, tek ako bi stavili razgovor bez prekrivanja korisničkog imena, onda bi se saznalo o kome se zapravo radi. > Nemate se što plašiti iznijeti ISTINU! Pošteno ste platili robu i imate pravo na to da je dobijete onakvu kakva Vam je opisana dok ste plaćali. Vaš problem nisu namjerna ili nenamjerna oštećenja stvari prilikom transporta ili bilo čega drugog ukoliko NISTE znali za njih i NISTE ih izričito prihvatili. > Po meni je ovdje greška sa prodavačeve strane jer nije napravio apsolutno sve u njegovoj moći, a bio je u prilici da to napravi, kako bi svome kupcu (Vama) isporučio robu. Očito se ne radi o novoj robi, nego o nošenoj, sa time ste bili upoznati, ali sa oštećenjima na robi niste bili upoznati. Po meni, popravak štete u cijelosti bi trebao snositi prodavač. Znači vraćanje novaca kupljenu stvar + 2 poštarine (onu koju je dobio od Vas kada ste prvi puta slali i sada kada ste prisiljeni ponovno slati, ukoliko želi robu nazad). Ukoliko ne želi, onda neka Vam se ispriča i vrati 100 kn jer je prodavačeva greška, do koje ne bi ni bilo došlo da se više pažnje uložilo kada se slalo. Pa će valjda naučiti nešto iz ove vaše zajedničke suradnje i potruditi se da se više nikada ne dovede u sličnu situaciju zbog vlastitog nemara. > I tu je po meni kraj priče. Točno tako! Osim toga, ona je trebala uplatiti novce za haljinu i poštarinu, a onda vi šaljete haljinu natrag, niste ni vi dobili haljinu bez da ste platili. A ovo, kad pročitam teta na kiosku oštetila, kosa mi se diže na glavi, to je jedna od žešćih gluposti 😱
2019 08 12
> vedranapv: > > malllaaaa: > > Pa i ne znamo o kome se radi. Ovdje se traži mišljenje naroda o situaciji, tek ako bi stavili razgovor bez prekrivanja korisničkog imena, onda bi se saznalo o kome se zapravo radi. > > Nemate se što plašiti iznijeti ISTINU! Pošteno ste platili robu i imate pravo na to da je dobijete onakvu kakva Vam je opisana dok ste plaćali. Vaš problem nisu namjerna ili nenamjerna oštećenja stvari prilikom transporta ili bilo čega drugog ukoliko NISTE znali za njih i NISTE ih izričito prihvatili. > > Po meni je ovdje greška sa prodavačeve strane jer nije napravio apsolutno sve u njegovoj moći, a bio je u prilici da to napravi, kako bi svome kupcu (Vama) isporučio robu. Očito se ne radi o novoj robi, nego o nošenoj, sa time ste bili upoznati, ali sa oštećenjima na robi niste bili upoznati. Po meni, popravak štete u cijelosti bi trebao snositi prodavač. Znači vraćanje novaca kupljenu stvar + 2 poštarine (onu koju je dobio od Vas kada ste prvi puta slali i sada kada ste prisiljeni ponovno slati, ukoliko želi robu nazad). Ukoliko ne želi, onda neka Vam se ispriča i vrati 100 kn jer je prodavačeva greška, do koje ne bi ni bilo došlo da se više pažnje uložilo kada se slalo. Pa će valjda naučiti nešto iz ove vaše zajedničke suradnje i potruditi se da se više nikada ne dovede u sličnu situaciju zbog vlastitog nemara. > > I tu je po meni kraj priče. > Točno tako! > Osim toga, ona je trebala uplatiti novce za haljinu i poštarinu, a onda vi šaljete haljinu natrag, > niste ni vi dobili haljinu bez da ste platili. > A ovo, kad pročitam teta na kiosku oštetila, kosa mi se diže na glavi, > to je jedna od žešćih gluposti 😱 U pravu si sto se tice slanja haljine natrag!..ali nisam vise mogla,samo sam htjela vratiti haljinu da prestanje natezanje sa korisnicom.Vjerujem da ce uplatiti za postarinu,rekla je da hoce.Temu ostavljam dok ona ne dobije haljinu a ja novce..
2019 08 12
Tete na tisku ne ostecuju stvari,jedno bi bilo da ste dobili otvoren paket. Neznam ako je vec spomenuto ali korisnica ako se ne smatra krivom se moze slobodno prikljucit temi. Ovo je namjerno poslano pod onim motom " paket je poslan ,novce sam dobila i vise nije moja briga". Svakom od nas se moze desit da fulamo koji nedostatak na artiklu ,ali onda se ponudi razmjena novca/artikla i to je to.
2019 08 12
Moje je mišljenje da dotična treba vratiti iznos koji ste joj vi uplatili + za poštarinu za povrat.
2019 08 12
Povrat iznos poštarine i novca za haljinu. Nema dalje. Nemoguće da nije vidjela oštećenje. Neka ne krivi tete na tisku. Radila sam u Konzumu koji je imao Tisak uslugu, pa nikad mi nije palo napamet otvarati i zavirivati u vrećice što ljudi šalju. Najlakše je tako okriviti treću stranu. Teško da bi krojačica uopće uspjela ovaj materijal i popraviti i kako bi to izgledalo.Nije baš materijal koji je lako popravljiv.
2019 08 13
U zadnje vrijeme je prečesto izlika da tete na kiosku trgaju pakete, eventualno se u transportu mogu kutije oštetiti ali roba iznutra može biti oštećena samo jer je takva poslana. Ja na tisku moram sama staviti u kutiju i zatvoriti tako da one nemaju uopće dodir s time. Kako god, Vaša greška nikako nije i inzistirajte na povratu i ne padajte na fore prodavačice.
2019 08 13
Tko god radi ili je radio u dućanu zna da su kamere na sve strane.Tako i kod tete na kiosku.Čista je glupost da je ostavila teti da zapakira jer je bila gužva.To ne bi teta ni prihvatila jer ne smije a s druge strane gdje joj je onda potvrda da je poslala i šta je istavila novce teti samo onako da ona to odradi sve.Čista glupost.Čovječe,zar nije imala ništa pametnije da izmisli od toga.Vraća puni iznos koji ste joj uplatili + troškove slanja natrag.Amen.Može se greška svakome dogoditi ai onda lijepo staneš iza svoje greške i rješiš na civiliziran način.Ovako nešto nije u redu.
2019 08 13
Umjesto da ispravim nesto obrisala sam cijeli post😂Hvala svima na savjetima! Nekoliko korisnica misli da bi mi trebala vratiti cijeli iznos koji sam joj uplatila+postarinu za povrat.. Neznam?..Ako smo se natezale oko jedne postarine ovoliko,sto bi bilo da je pitam za drugu? Mogla je odbiti i tu jednu postarinu,tako da se ne zelim vise raspravljat s njom..
2019 08 13
Mora vratiti novac za haljinu i obje poštarine jer je poslala smeće. Obavezno joj ostavite negativnu ocjenu i to odmah dok nije još nekog prevarila. Pokušala je uvaliti, nije uspjela i sad laže i okrivljuje Tisak. Nevjerojatno. Još i ucjenjuje i uvjetuje. Kako da ne. Odmah joj ostavite negativnu, a ako vam ne vrati kompletni iznos, s njenim podacima na crnu listu.
2019 08 13
> Tanči14: > Mora vratiti novac za haljinu i obje poštarine jer je poslala smeće. > Obavezno joj ostavite negativnu ocjenu i to odmah dok nije još nekog prevarila. > Pokušala je uvaliti, nije uspjela i sad laže i okrivljuje Tisak. > Nevjerojatno. > Još i ucjenjuje i uvjetuje. > Kako da ne. > Odmah joj ostavite negativnu, a ako vam ne vrati kompletni iznos, s njenim podacima na crnu listu. Stavit cu screenshot njezine poruke gdje pise sto se mozda dogodilo.Ne zelim je vise citirati da ne ispadne da ne pisem istinu.Najdraze bi mi bilo kada bi se ona prikljucila temi. Ako je potrebno stavit cu screenshot cijelog razgovora!
2019 08 13
Objavite slike iz oglasa pa da vidimo kako je haljina slikana. Jesu li oštećenja zakamuflirana ili se možda ipak vide kad se zumira.
2019 08 13