Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Tko placa postarinu kada je poslana ostecena roba?Molim savjet..

Evo slike... Na drugoj sam oznacila gdje se ostecenje nalazi,slicno je i na drugoj strani(u visini struka su ostecenja)..
2019 08 13
Pa ako je prva slika iz njenog oglasa oštećenja se ne vide, pogotovo ako ima isključivo slike na vješalici ali ne i polegnuto. Pa ja sam uvijek slikala i na vješalici + polegnuto odjeću da se sve vidi. Znala je za ta oštećenja kad je poslala haljinu.
2019 08 14
Imala sam i ja slučaj da sam dobila jaknu i na svakoj strani je podstava ispod pazuha bila razderana. Isto je teta na kiosku bila kriva. U pitanja je bila zamjena. Tražim da si vratimo natrag svoje stvari, kaže da moj artikal nema, dala je u poklon i nudi mi da će mi poslati nešto drugo s profila. Nisam pristala, što će mi još jedna poderana stvar. Nakon nekoliko mjeseci vidim na njenom profilu kako prodaje taj moj artikal i još joj u opisu stoji kako nije zaslužila negativnu koju sam joj ostavila. Neke osobe su ovdje skroz dotaknule dno svojim ponašanjem i lažima. Samo se ne treba dovesti u situaciju da se zbog takvih živciramo. Ne vrijedi se s takvima prepucavati, jer neće nikad priznati svoje propuste. Negativna neka ostane. Ako smatra da nije kriva, neka vrati sve pošteno, a onda neka se s Tiskom obračunava. Uvijek se može pisati žalba Tisku na nečiji rad, ako je baš teta toliko kriva.
2019 08 14
Nisam sigurna jer je slika loša, no čini mi se da se nešto vidi na haljini kad se poveća. Tvrdim da je prodavaćica za oštećenja znala. Pokušala je uvaliti, nije uspjela i dužna je nadoknaditi kupcu novac koji joj je uplaćen i povratnu poštarinu za ovo smeće koje je poslala. Ako smatra da je Tisak kriv za oštećenje stvari koja je na odredište stigla u neoštećenom paketu, neka to s njima rješava. Kupcu je DUŽNA odmah izvršiti povrat novca i ispričati se, a ne glumatati, ucjenjivati i uvjetovati.
2019 08 14
Prodavateljica treba vratiti 120kn. Tete na Tisku? Sramota! Zakaj joj nisi napisala odgovarajuću recenziju?
2019 08 14
Dužna vam je vratiti 120 kn, i to je trebala napraviti prije nego ste poslali haljinu. Pretpostavljam da je i ona vama slala nakon što ste joj uplatili. Znala je za oštećenja i pokušala uvaliti, ostavite negativnu i link na temu.
2019 08 14
> teehee: > Prodavateljica treba vratiti 120kn. > Tete na Tisku? Sramota! > Zakaj joj nisi napisala odgovarajuću recenziju? Cekala sam odgovor korisnice.Nakon sto je gospodja Tanci14 jucer na forumu napisala da treba vratiti novac za haljinu i obje postarine,da ostavim negativnu i ime na crnu listu,obratila sam joj se u inbox.Pitala sam je da li je u redu ostavit negativnu i ime na crnu listu s obzirom da je korisnica ipak pristala na povrat?.Gospodja mi je rekla da ukoliko odmah vrati novce za haljinu i obje postarine onda neutralna,ako ne onda negativna. Posto sam zeljela dati priliku korisnici da koliko/toliko ispravi situaciju,da joj ime ne zavrsi na crnoj listi(neznam da li svjesna sto znaci kada je njezino ime i prezime na crnoj list?). Stavljam screenshot odgovora na moje pitanje...
2019 08 14
Radi budalu od Vas. Zašto joj niste ostavili negativnu ocjenu?
2019 08 14
Ma nikakva tu neutralna meni ne igra shemu, čista negativna. Dužna je vratiti vaše novce + novce za povrat tog smeća. Negativna. Podatke na crnu listu. Pa vidi vrijedi li obraz 120 kn kad ju budu guglali prijatelji i poslodavci. A i temi promjenite naslov u prevarantica "ta i ta" imenom i prezimenom. GPDR ne štiti prevarante. Ako ima fejs opletite po prijateljima. Imenik.hr sigurno ima ako ne njen broj, možda broj familije i rodbine. Bože što mi takve glupače više idu na živce.
2019 08 14
Čekajte, ona je vama samo 60 kn uplatila, dakle vi ste platili obje poštarine? Na temelju čega ste se tako dogovorile? Napišite joj da ste bili neupućeni u povrate te joj dajte link na temu, neka slobodno dođe i uvjeri se sama da nitko ne vjeruje u priče o prodavačicama na tisku i da nije znala što šalje. Sramota što si sve pojedine prodavačice dopuštaju! U svakom slučaju ostavite negativnu, u najboljem slučaju ćete napomenuti da je nakon teme i svog natezanja vratila puni iznos, naravno, ako ga vrati.
2019 08 14
> schmetterling: > Čekajte, ona je vama samo 60 kn uplatila, dakle vi ste platili obje poštarine? Na temelju čega ste se tako dogovorile? Napišite joj da ste bili neupućeni u povrate te joj dajte link na temu, neka slobodno dođe i uvjeri se sama da nitko ne vjeruje u priče o prodavačicama na tisku i da nije znala što šalje. Sramota što si sve pojedine prodavačice dopuštaju! U svakom slučaju ostavite negativnu, u najboljem slučaju ćete napomenuti da je nakon teme i svog natezanja vratila puni iznos, naravno, ako ga vrati. Ne,vratila mi je 40kn,ostatak kada stigne haljina. Pozvala sam je na forum jer je saznala kako je nastalo ostecenje,cekam odgovor. Stavljam screenshot opisa situacije kako je nastalo ostecenje ako ne napise ovdje..
2019 08 14
Evo,korisnica je pristala uplatiti haljinu i obje postarine. Stavljam screenshot kako je nastalo ostecenje. Ja ostavljam neutralnu sa linkom na forum ili???
2019 08 14
Ma nikakva neutralna, , to bi bilo da je odmah u inboxu pristala na puni povrat, ide negativna sa opisom situacije, linkom na temu na Forumu, i kad dobijete novce natrag, dodatak da je nakon teme novac ipak vraćen.
2019 08 14
Nije tu nitko kriv s Tiska, ni teta ni oni koji raznose pakete. Paketi prođu i nekoliko ruku, bacaju se po skladištu, voze u autima... Pogledajte da ni nemaju opciju tipa dodatne nadoplate da se mogu slati lomljive stvari. Tu je kriva samo prodavačica koja očito nije onda dobro zapakirala paket. Haljina je trebala biti ili zapakirana u papiri ili stavljena u vrećicu i zatvorena selotejpom. Ja u toj poruci ne vidim nikakvu ispriku, već samo opravdanja i opravdanja. Što je to toliko teško reći nekome da ste pogriješili i priznati svoju krivicu i da paket onda nije dobro zapakiran? I čuti se s nekim telefonom... Može vas nazvati bilo tko i tvrditi da mu ispao taj paket. Ne vjerujte ništa dok niste vidjeli. Ako je i ta teta kriva pa joj stvarno ispalo, u redu...Ali nije u redu od prodavačice što se ni u jednom trenutku očito ne osjeća krivom čim se nije pošteno ni ispričala, još kao da se čudi što ste vi oštećeni i koji iznos hoćete da vam vrati.
2019 08 14
Dobila sam potvrdu uplate prije 10-ak minuta.Napisala je korisnica da joj je zao i neugodno! Ma sve je bilo u redu dok se nismo pocele dogovarat oko postarine.Odmah je ponudila povrat i da podjelimo trosak krojacice..
2019 08 14
Prethodni 1 2 3 4 5 6 Sljedeći